25.05.2018 4744

Ваша підтримка – це наша перемога

Уманська міськрайонна волонтерська організація «Разом» отримує численні замовлення на маскувальні сітки від українських воїнів, які дислоковані на передових позиціях у зоні ООС. Тільки за останні 2 роки нашим захисникам було відправлено близько 110 таких сіток, виплетених вручну волонтерами, учнями шкіл, студентами середніх спеціальних і вищих навчальних закладів та іншими небайдужими жителями міста. Але на виконання цих та інших замовлень потрібні кошти.

Надзвичайно приємно відзначити, що вкотре, з початку військових дій на Сході нашої країни, колектив Уманського національного університету садівництва взяв участь у допомозі воїнам, долучившись до загальноміської благодійної акцій «Павучок», та провів збір коштів для закупівлі сіток-основ та безпосереднього їх плетіння представниками студентства. Загалом під час акції було зібрано і передано до волонтерського штабу «Разом» 5400 гривень.

За ці кошти волонтерами штабу Юрієм Бистранівським та Світланою Мазур за попереднім замовленням було закуплено 36 кг якісної основи, з якої спільним зусиллями вже виплетені 3 маскувальні сітки, які відправлені на лінію фронту під Авдіївку, Станицю Луганську, та на Світлодарську дугу. За них ми вже отримали схвальні відгуки та величезну подяку від бійців та командирів військових підрозділів.

Ваша підтримка – це наша перемога

Висловлюємо щиру вдячність студентам та професорсько-викладацькому складу університету за участь в акції. Особлива подяка ректору університету професору Олені Непочатенко за свідому громадянську позицію, особистий внесок у патріотичне виховання молоді та всебічну підтримку волонтерського руху.

Дуже вдячні за тісну співпрацю завідувачу Центру культури і виховання студентів УНУС Петру Паєвському, деканам факультетів та замісникам деканів з виховної роботи, студраді університету.

Запевняємо Вас, що сітки, зроблені руками студентів, рятують життя наших захисників, додають їм бойового духу, вселяють віру у те, що про них у рідній стороні не забувають. Ваша підтримка – це наша перемога.

Плетіння маскувальних сіток продовжується, це стало постійним процесом. Тож запрошуємо студентів і співробітників університету у вільний час до нашої волонтерської організації.

Сергій  Мельник, голова Уманської міськрайонної організації «Разом»

Лариса Фицик, доцент кафедри економіки УНУС, волонтер Уманської міськрайонної  організації «Разом»