Повідомити про новину

В Уманському НУС заклали сучасний інтенсивний сад

Розвиток світового садівництва показує, що найефективнішим типом промислового саду на сучасному етапі є інтенсивний сад на слаборослих підщепах, який характеризується високою продуктивністю за екологічно чистих та ресурсоощадних технологій. Такі типи садів стали давно звичайними для більшості країн Європи, південних регіонів і центральної зони нашої країни.


Пріоритетним напрямом розвитку Уманського національного університету садівництва  є впровадження високоінтенсивних технологій та досягнень сучасної світової науки у садівництво. Університет це постійнодіюча школа передового досвіду в садівництві та наукова база для розвитку галузі. Підготовку висококваліфікованих спеціалістів в університеті забезпечують шляхом поєднання теоретичного та  практичного навчання. Студенти мають можливість набути практичного досвіду безпосередньо в навчально-виробничому відділі Уманського НУС.

Цьогоріч колектив університету зустрів весну традиційним заходом закладанням нового інтенсивного яблуневого саду на площі 5 гектарів. Участь у закладанні саду брали студенти, викладачі та адміністрація університету на чолі з ректором професором Оленою Непочатенко. 

На базі даного саду буде проводитись дослідна робота студентів та наукові дослідження аспірантів університету.

 

 

Прес-центр Уманського НУС

Переглядів - 1047

top