01.02.2015 6859

В Уманському НУС відбувся традиційний День відкритих дверей

31 січня Уманський національний університет садівництва гостинно зустрічав випускників шкіл і коледжів у форматі традиційного Дня відкритих дверей.

Гості навчального закладу мали змогу відвідати загальноуніверситетську виставку, де кожен факультет представляв свої спеціальності й здобутки; завітати до музею Уманського НУС, у якому широко представлені віхи розвитку навчального закладу; прогулятися й ознайомитися з затишною територією студмістечка.

В Уманському НУС відбувся традиційний День відкритих дверей

Під час загальної зустрічі перший проректор університету Іван Мостов’як коротко ознайомив майбутніх абітурієнтів і їх батьків з особливостями і перевагами навчання в УНУС, а декани кожного з шести факультетів детально розповіли про спеціальності, за якими здійснюється фахова підготовка студентів. Загалом Уманський НУС готує фахівців з 22 спеціальностей, з яких дві – «Управління персоналом та економіка праці» і «Геодезія, картографія та землеустрій» – є новими.

В Уманському НУС відбувся традиційний День відкритих дверей

Особливу увагу присутніх викликала доповідь відповідального секретаря приймальної комісії Олександра Сержука про перебіг вступної кампанії та умови вступу до Уманського НУС.

Загалом під час зустрічі панувала приязна й щира атмосфера, яка не лише сприяла конструктивному діалогу, а й дозволила гостям доторкнутися до історії університету, на якусь мить ставши його частинкою, та залишила у їхніх серцях приємні і теплі спогади.

Леся Барабаш, начальник редакційно-видавничого відділу