12.09.2017 4436

В Уманському НУС стартував «Олімпійський тиждень»

Олімпійський тиждень – це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію олімпійського руху в Україні. Згідно з Положенням «Про проведення «Олімпійського тижня», метою якого є популяризація здорового способу життя, пропаганда фізичної культури і спорту, організація молодіжного дозвілля, формування свідомості до повсякденного ведення здорового способу життя, активізація фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової діяльності, в Уманському національному університеті садівництва розпочалася низка спортивних заходів, приурочених до зазначеної події.

З метою забезпечення проведення заходу на високому рівні викладачі кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Уманського НУС забезпечили належні умови проведення спортивно-масових й фізкультурно-оздоровчих заходів. Тож учасники «Олімпійського тижня» мають чудову нагоду поборотися за кубок з волейболу та кубок університету з футболу, долучитися до гри в настільний теніс відповідно до графіку проведення заходів, що висвітлюється на сайті кафедри.

В Уманському НУС стартував «Олімпійський тиждень»

Попередні досягнення спортсменів – студентів і випускників університету, – дали змогу навчальному закладу посісти місце в трійці найкращих аграрних ВУЗів України. Легка та важка атлетика, дзюдо, футбол, волейбол, настільний теніс, баскетбол – всі ці види спорту чекають на студентів в стінах навчального закладу, а компетентні тренери та викладачі кафедри дають змогу розкрити спортивні таланти всім охочим.

В Уманському НУС стартував «Олімпійський тиждень»

Успіхів вам, шановні спортсмени! Хай «Олімпійський тиждень» стане для вас реалізацією здорових амбіцій і починань, з яких зростатиме здорове, прогресивне, щасливе майбутнє нашої держави.

Прес-центр Уманського НУС