19.09.2014 5315

В Уманських школах запрацювали ліцейні класи УНУС

Викладачі кафедри економічної теорії Уманського національного університету садівництва продовжують  у новому навчальному році активну профорієнтаційну роботу в школах м. Умані.

18 вересня відбулося перше факультативне заняття з економіки на тему «Загальні основи економічного розвитку суспільства» у випускному ліцейному класі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3. Урок  проходив у форматі круглого столу, на якому учні висловлювали зацікавленість у ґрунтовному вивченні основ ринкової економіки  як для майбутнього розвитку власного бізнесу, розуміння економічних проблем сучасності, так і для підготовки до навчання у вищих навчальних закладах  економічного профілю.

В Уманських школах запрацювали ліцейні класи  УНУС
В Уманських школах запрацювали ліцейні класи УНУС

Профорієнтаційні заходи приносять добрі результати. Випускники школи щороку поповнюють лави студентів нашого університету, зокрема факультету економіки та підприємництва. Дякуємо учням та адміністрації школи за плідну співпрацю!

Лариса Фицик, доцент кафедри економічної теорії