25.02.2015 1783

Уманський НУС підписав угоду про співпрацю з ЧНУ ім. Б. Хмельницького

20 лютого в Уманському національному університеті садівництва відбулося підписання угоди про співробітництво з Черкаським національним університетом ім. Б. Хмельницького.

Перший проректор Уманського НУС Іван Мостов’як і в.о. ректора Черкаського університету Олександр Черевко у дружній і доброзичливій атмосфері поставили підписи під документами, які засвідчують співпрацю навчальних закладів у сфері фундаментальних і прикладних науково-практичних досліджень, реалізації в освітньому процесі інноваційних технологій, нових методів і засобів навчання, академічної мобільності студентів та впровадження передового досвіду організації освітнього процесу в сучасних умовах.

Уманський НУС підписав угоду про співпрацю з ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Серед пріоритетних напрямів спільної діяльності обидва представники навчальних закладів відзначили виховання студентської молоді у дусі патріотизму та конкурентоспроможності на ринку праці.

Наголошуючи на важливості підписання угоди, в.о. ректора ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко зазначив: «Сьогодні ми будуємо відносини по горизонталі, які потрібні як кожному з нас, так і всім разом. Саме так, об’єднавши наші зусилля, ми стаємо багатшими і кращими, підвищуючи освітньо-кваліфікаційний рівень наших випускників і привабливість вітчизняних навчальних закладів вищої школи».

Уманський НУС підписав угоду про співпрацю з ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Своєчасність і необхідність даного кроку підкреслив і перший проректор Уманського НУС Іван Мостов’як : «Ми повинні йти в ногу з часом. Сподіваюся, що тісна співпраця наших навчальних закладів принесе в майбутньому багато позитивних результатів. І спрямована вона має бути, перш за все, на розвиток нашої держави, особливо в сучасних умовах».

Уманський НУС підписав угоду про співпрацю з ЧНУ ім. Б. Хмельницького

По закінченні офіційної частини підписання угоди відбулася прес-конференція представників навчальних закладів із кореспондентами ЗМІ, на якій було обговорено низку питань щодо перспектив реалізації пунктів підписаної угоди, реформування сфери освіти у світлі імплементації закону України «Про вищу освіту» тощо.

Леся Барабаш, начальник редакційно-видавничого відділу