02.09.2014 5335

Україна – єдина країна! Ми її майбутнє!!!

1 вересня, в День знань, викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС Нещадим Людмилою та Тимчук Світланою було проведене відкрите заняття зі студентами спеціальностей «Туризм» (1 курс), «Готельно-ресторанна справа» (1, 2 курс) та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (5 курс). Тема заняття була присвячена Україні та проходила під девізом «Україна – єдина країна».

Студентам були запропоновані тематичні конкурси на краще знання історії нашої країни, її території, особливостей міжнародної туристичної співпраці.

Майбутні спеціалісти туристичної сфери із задоволенням пригадували сім великих чудес України, співали українські пісні та цитували великих письменників.

Україна – єдина країна! Ми її майбутнє!!!

В захопленому патріотичному настрої перемогу отримали всі: і безпосередньо та команда, яка набрала найбільше балів, і всі інші. Адже усі не лише отримали величезне задоволення від командних ігор, а й збагатили свої знання про рідний край.

Людмила Нещадим, Світлана Тимчук, викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи