04.10.2018 5513

Творчі вітання освітянам району

Уманський національний університет садівництва славиться талановитою молоддю, яка повсякчас проявляє свій хист і завзяття як у наукових, так і в творчих сферах життєдіяльності. Горизонти виступів творчих колективів університету садівництва розширюються щоденно, і вже неодноразово молодих артистів під керівництвом талановитих наставників та керівників Наталії Шаповаленко, Світлани Берднікової і Наталії Братславської, запрошують осяяти своїм креативним промінням сцену РДА Уманської районної адміністрації. Це не просто вчителі музики, вокалу та хореографії, це – музи та матусі для талановитих студентів УНУС, гарний приклад для наслідування.

Цього року до РДА вітати освітян приїхав народний депутат України Антон Яценко. З подарунками та словами вдячності заслуженим вчителям району, депутат наголосив на важливості праці вчителів і цінності їхньої справи для всього людства. Зі словами привітань виступили також: голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, голова Уманської РДА Євген Данченко, нагородивши грамотами вчителів, учні яких мають кращі показники за результатами державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

У переддень свята пролунало безліч побажань працівникам освіти та всім, хто забезпечує дітям комфортне перебування у школах. Навчити жити дитину в колективі та виховати її інтелектуально-розвиненою – це величезна праця, яка підтримує стержень порядності, людяності, любові до ближнього. І завдання сучасного педагога, вчителя, викладача, які щодня будуть вдосконалюватись та пізнавати світ, навчатимуть власним прикладом підтримувати, поважати, цінувати оточуючих і з радістю у добрі та мирі пізнавати світ. Такого вчителя дитина пронесе у серці через усе життя.

Пожвавлення в залі та гучні овації викликали юні артисти Уманського НУС. Пісня «Очі сині мала», у виконанні вокального чоловічого ансамблю «Краяни», не залишила байдужими всю жіночу половину глядацької зали. Танець «Світ дитинства» у виконанні підготовчої групи театру сучасного танцю «Модерн» змусила глядачів поринути у світ дитинства, згадавши мрії і першу вчительку зі шкільного життя. Попурі українських пісень у виконанні народного самодіяльного вокального ансамблю «Криниченька» та пісня «Місяць» полонили глядачів шаленою енергетикою вокалісток. Бурхливими оплесками й оваціями проводжали зі сцени Дарину Кришко та Дмитра Кравця, які виконали фольклорну стилізацію «На щастя, на долю».

Творчі вітання освітянам району

Глядачі були вражені новизною та креативом постановки хореографічної композиції, майстерність виконання танцю також була на високому рівні. Танець «Звуки чарівної скрипки», у виконанні Надії Нестерчук, Ірини Грушецької і Катерини Гацюк прикував заворожені погляди присутніх, тож молоді та талановиті юні танцівниці отримали заслужений шквал оплесків. Ігор Лисак виконав вокальний твір «Без тебе», змусивши зашарітися від щирості виконавця всю жіночу половину освітян, які були присутні в актовій залі РДА. Народний ансамбль «Нивка» виконав танець «Кохання зі смаком полину», внісши на сцену мудрість і цінну пораду від себе та всіх гарних вчителів, матусь і бабусь: «Будьте обачні, дівчата, кохайте з розумом!» Завершила концертну частину зібрання Юлія Сапєльнікова, яка змусила підвестися всіх запрошених і присутніх, на честь яких і лунала вокальна композиція «Я бажаю вам».

Творчі вітання освітянам району

Присутні, зі сльозами радості на очах, аплодували артистам, молодим, талановитим, подумки бажаючи їм світлої щасливої долі.

Шановні вчителі! Вам під силу, віримо, збудувати європейську систему освіти, яка буде гарантувати не лише отримання знань, але й формування особистості, здатної творчо мислити та самостійно робити висновки, адже лише справжній вчитель та педагог зможе закласти зерно свідомості, яке унеможливить ймовірність чвар і війн. Миру, тепла, здоров’я та затишку вам і вашим родинам. Зі святом, дорогі освітяни!

Прес-центр Уманського НУС