29.09.2017 4686

Творчі колективи Уманського НУС привітали освітян з професійним святом

Уманський національний університет садівництва широко відомий в Україні як потужний освітньо-науковий осередок з віковими традиціями в освіті та виховання молодого покоління. Попри поважний вік й авторитетність, Уманський НУС завжди тримає руку на пульсі подій, що відбуваються в рідному місті, області, державі. Саме тому 28 вересня УНУС став учасником урочистого зібрання з нагоди Дня працівника освіти, організованого Уманською районною державною адміністрацією Черкаської області.

У приміщенні агропромислового комплексу творчі колективи Центру культури і виховання студентів Уманського НУС влаштували справжнє свято для працівників освітянської ниви.

Відкриття урочистості здійснили молодші школярі Полянецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. З привітальними словами на сцену були запрошені: голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, голова ради профспілки Анатолій Петриченко, начальник відділу освіти та спорту Борис Бондар.

Творчі колективи Уманського НУС привітали освітян з професійним святом

Багато теплих слів було сказано вчителям та працівникам, які натхненно трудяться на благо наших дітей, людей, які не стоять осторонь школи – депутатам та завідуючим дошкільних навчальних закладів, адже вони закладають фундамент освіти, докладаючи величезні зусилля. Найкращі представники освітянської ниви району були нагороджені дипломами, грамотами, подарунками, квітами та відзнаками.

Теплими оплесками вітали глядачі виступи молодих артистів творчих колективів Уманського НУС, яким випала честь бути сьогодні поруч з поважними вчителями, через мудрість та серця котрих було пройдено багато дитячих щасливих доль.

Творчі колективи Уманського НУС привітали освітян з професійним святом

Хореографічні та вокальні композиції, а також дотепні гуморески від студентської молоді створили атмосферу тепла та затишку. Шквал емоційного піднесення й радості, що подарували творчі колективи під керівництвом Наталії Шаповаленко, Галини Бруй, Наталії Браславської говорив про важливість з дитинства обрати справою свого життя професію, від якої можна отримувати задоволення щоденно. А це гарний приклад школярам.

Окремий внесок у яскравість події зробили люди, які завжди поруч з артистами: звукорежисер Анатолій Шаповаленко та дизайнер по костюмах Лариса Сошнікова.

Творчі колективи Уманського НУС привітали освітян з професійним святом

Свято скінчилось, та ніколи не завершиться чудова казка життя, що сповнена такими гарними людьми та подіями. Тож вітаємо всіх освітян з професійним святом і бажаємо натхненної праці у кожному дні заради виконання величної місії виховання української нації і здійснення всіх світлих мрій!

Прес-центр Уманського НУС