Повідомити про новину

Тріумф творчих колективів Уманського НУС у Польщі

З 07 по 11 травня вокальні колективи Центру культури і виховання УНУС, а саме: Народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари», Народний вокальний ансамбль «Криниченька», чоловічий вокальний ансамбль «Краяни» побували у Академії ім. Якуба з Парадижу у Гужові – Великопольському (Польща), куди були запрошені взяти участь у VII Фестивалі Європейської науки і культури.


8 травня було підписано угоду про співпрацю, яку підписали ректор Уманського національного університету садівництва, професор, Олена  Непочатенко та ректор академії ім. Якуба з Парадижу Ельжбета Скорупська-Рачинська спільно з представниками Уманського НУС: доктором економічних наук, професором, деканом факультету економіки і підприємництва Юлією Нестерчук і кандидатом економічних наук, доцентом, завідувач відділу міжнародних зв'язків Віталієм Рибчаком. Поряд з цим було продовжено угоду про участь у програмі «Erasmus+». Крім того, під час робочого засідання обговорювалися програми участі студентів спеціальності «Туризм» Уманського НУС у спільній туристичній програмі за участі студентів Німеччини, Польщі та України.
 

Учасники творчих колективів УНУС мали за честь представляти наш рідний університет на міжнародному рівні.


Коли трапляється нагода побачити та відчути колорит і атмосферу польського побуту, неодмінно отримуєш корисні і позитивні емоції. Адже доброзичливість і щира посмішка господарів не мають кордонів у своїй щедрості та гостинності.

Поїздка колективу до Польщі для кожного учасника стала не просто можливістю показати красу української пісні та виконавську майстерність, а й збагаченням необхідним, неоціненний досвідом. Адже перебування в іншій країні, спілкування з людьми мимоволі спонукає до ще більшої закоханості у рідний край та українську пісню.

8 травня у рамках Фестивалю відбувся перший концерт наших колективів у місті Strzelce Krajenskie.9 травня відбувся конкурс на знання культури та мови різних Європейських країн.Керівником ансамблю пісні і танцю «Хлібодари», Світланою Бердніковою, було проведено майтер-клас з вивчення українських народних пісень із польськими студентами, які висловили щиру вдячність за знайомство з українськими піснями, що потім прозвучали  у спільному виконанні із студентами Уманського НУС.
10 травня відбувся спільний захід творчих колективів з України, Чехії та Польщі, під час якого українське студентство познайомилося з мистецтвом названих країн.

11 травня на площі Академії відбувся Гала-концерт та закриття фестивалю, де наші студенти теж виступили з концертною програмою.
Неможливо словами передати той вир емоцій, викликаний моментом, коли зали іноземних глядачів із захватом аплодують стоячи, вимагаючи виконання творів «на біс». І хіба не це є щастям для артиста та справжнього патріота?!

Концерт наших колективів справив таке чудове враження, що творчі колективи Уманського НУС відразу отримали запрошення на VIII фестиваль Європейської науки і культури.


Тож хай лине українська пісня бурхливим струмком, а життя – завжди буде сповнене теплом!

Переглядів - 963

top