15.05.2018 5437

Тріумф творчих колективів Уманського НУС у Польщі

З 07 по 11 травня вокальні колективи Центру культури і виховання УНУС, а саме: Народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари», Народний вокальний ансамбль «Криниченька», чоловічий вокальний ансамбль «Краяни» побували у Академії ім. Якуба з Парадижу у Гужові – Великопольському (Польща), куди були запрошені взяти участь у VII Фестивалі Європейської науки і культури.

Тріумф творчих колективів Уманського НУС у Польщі

8 травня було підписано угоду про співпрацю, яку підписали ректор Уманського національного університету садівництва, професор, Олена  Непочатенко та ректор академії ім. Якуба з Парадижу Ельжбета Скорупська-Рачинська спільно з представниками Уманського НУС: доктором економічних наук, професором, деканом факультету економіки і підприємництва Юлією Нестерчук і кандидатом економічних наук, доцентом, завідувач відділу міжнародних зв'язків Віталієм Рибчаком. Поряд з цим було продовжено угоду про участь у програмі «Erasmus+». Крім того, під час робочого засідання обговорювалися програми участі студентів спеціальності «Туризм» Уманського НУС у спільній туристичній програмі за участі студентів Німеччини, Польщі та України.

Тріумф творчих колективів Уманського НУС у Польщі

Учасники творчих колективів УНУС мали за честь представляти наш рідний університет на міжнародному рівні.

Тріумф творчих колективів Уманського НУС у Польщі

Коли трапляється нагода побачити та відчути колорит і атмосферу польського побуту, неодмінно отримуєш корисні і позитивні емоції. Адже доброзичливість і щира посмішка господарів не мають кордонів у своїй щедрості та гостинності.

Поїздка колективу до Польщі для кожного учасника стала не просто можливістю показати красу української пісні та виконавську майстерність, а й збагаченням необхідним, неоціненний досвідом. Адже перебування в іншій країні, спілкування з людьми мимоволі спонукає до ще більшої закоханості у рідний край та українську пісню.

Тріумф творчих колективів Уманського НУС у Польщі

8 травня у рамках Фестивалю відбувся перший концерт наших колективів у місті Strzelce Krajenskie.

Тріумф творчих колективів Уманського НУС у Польщі

9 травня відбувся конкурс на знання культури та мови різних Європейських країн.

Тріумф творчих колективів Уманського НУС у Польщі

Керівником ансамблю пісні і танцю «Хлібодари», Світланою Бердніковою, було проведено майтер-клас з вивчення українських народних пісень із польськими студентами, які висловили щиру вдячність за знайомство з українськими піснями, що потім прозвучали  у спільному виконанні із студентами Уманського НУС.

Тріумф творчих колективів Уманського НУС у Польщі

10 травня відбувся спільний захід творчих колективів з України, Чехії та Польщі, під час якого українське студентство познайомилося з мистецтвом названих країн.

Тріумф творчих колективів Уманського НУС у Польщі

11 травня на площі Академії відбувся Гала-концерт та закриття фестивалю, де наші студенти теж виступили з концертною програмою.

Тріумф творчих колективів Уманського НУС у Польщі

Неможливо словами передати той вир емоцій, викликаний моментом, коли зали іноземних глядачів із захватом аплодують стоячи, вимагаючи виконання творів «на біс». І хіба не це є щастям для артиста та справжнього патріота?!

Концерт наших колективів справив таке чудове враження, що творчі колективи Уманського НУС відразу отримали запрошення на VIII фестиваль Європейської науки і культури.

Тріумф творчих колективів Уманського НУС у Польщі

Тож хай лине українська пісня бурхливим струмком, а життя – завжди буде сповнене теплом!