25.05.2017 4958

Тренінг «Разом – ми Сила!»

«Разом – Ми Сила!» – прийшли до висновку студенти 11-Т групи після участі у тренінгу, спрямованому на згуртування колективу.

Завданнями тренінгу були:

-                     налагодження сприятливого психологічного клімату в групі;

-                     відпрацювання й оволодіння практичними навичками, які ведуть до згуртування групи;

-                     розвиток вміння взаємодіяти один з одним, знаходження спільного між учасниками;

-                     усвідомлення кожним учасником тренінгу власної індивідуальності і водночас важливості для групи.

Студенти 11-Т групи активно включалися у виконання різних психологічних завдань. При цьому вони дізнавались один про одного багато нового, виявляли спільні інтереси і захоплення.

Тренінг «Разом – ми Сила!»

Учасники в ігровій формі навчалися ефективній взаємодії в команді; об’єднані спільною метою, вчилися координувати свої дії та ефективно розподіляти завдання для отримання гарних результатів.

Наприкінці тренінгу студенти навчилися техніці  «Крюки Деннісона» – вправі, що спрямована на зняття напруги та гармонізацію емоцій.

Тренінг «Разом – ми Сила!»

На завершення тренінгу учасники відзначили важливість проведення для студентів подібних заходів, оскільки це сприяє емоційно-психологічному зближенню одногрупників, поліпшується їх взаємодія та взаєморозуміння, розвиваються навики невербального спілкування та емпатії тощо.

Валентина Мазуренко, практичний психолог УНУС