13.03.2015 5084

Теоретичний тур XVI Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Плодоовочівництво і виноградарство"

Під керівництвом доцента кафедри плодівництва і виноградарства Володимира Майбороди теоретична частина змагань відбулась у вигляді комп’ютерного тестування.

У комп’ютерному класі кафедри плодівництва і виноградарства за програмою "Simulator" учасники відповідали на запитання різної складності з плодівництва, овочівництва та виноградарства (по тридцять з кожної навчальної дисципліни).

Особливості виконання тестових завдань пояснюють доценти  Володимир Майборода (Уманський НУС) і Богдан Гулько (Львівський НАУ)
Особливості виконання тестових завдань пояснюють доценти Володимир Майборода (Уманський НУС) і Богдан Гулько (Львівський НАУ)

Конкурсні тести розроблені членами журі олімпіади – викладачами кафедр захисту і карантину рослин, овочівництва, плодівництва і виноградарства Уманського НУС. До завдань були також включені тести від представників університетів – учасників олімпіади.

Члени журі теоретичного туру доценти Володимир Сіленко, НУБіПУ  і Сергій Вдовенко, Вінницький НАУ (зліва – направо)
Члени журі теоретичного туру доценти Володимир Сіленко, НУБіПУ і Сергій Вдовенко, Вінницький НАУ (зліва – направо)

За результатами теоретичного туру (тестування) кожен учасник олімпіади отримував до 180 балів – по 60 з кожної навчальної дисципліни.

Спочатку заповнювали захищені паролем електронні анкети (картка користувача).

Реєстрація учасника олімпіади

Далі виконали пробні тестування з кожного предмета і отримали пояснення особливостей роботи з програмою, процедури тестування з особливостями зберігання результатів.

Теоретичний тур XVI Всеукраїнської олімпіади  зі спеціальності "Плодоовочівництво і виноградарство"
Тестування, результати та їх зберігання

Володимир Майборода, член оргкомітету, доцент

Людмила Худік