22.01.2019 4455

Шановна університетська спільното!

Сьогодні всі ми, українці, відзначаємо 100-річчя пам’ятної події, що поклала початок нового етапу боротьби нашого народу за мрію – День Соборності України.

Цього січневого дня, на хвилі революційних дій, шляхом єднання східних і західних земель, була створена Українська народна республіка. Об’єдналися дві складові одного цілого, які тривалий час перебували під гнітом різних імперій, що нищили автентичну культуру та побут нашого народу, придушували його прагнення до волі та свободи. І хоч новоутворена держава проіснувала всього лиш декілька місяців, впавши під маховиком загарбницьких посягань сусідніх держав, вона заклала у серця наших співвітчизників зерно надії на здійснення найзаповітнішого бажання – вільна, сильна, неподільна Україна.

Тож пам’ятаймо повсякчас про те, що ми – українці, де б ми не жили та які б випробування нас не чекали. Адже сила наша – у єдності та спільному прагненні до мети.