Повідомити про новину

Розпочали роботу експертні комісії

Згідно наказів Міністерства освіти і науки України № 248-л і № 249-л від 21.11.2017р. в Уманському національному університеті садівництва, на факультеті економіки і підприємництва, розпочали роботу комісії з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм «Облік і оподаткування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Початку роботи комісій передувала зустріч з ректором Уманського НУС, доктором економічних наук, професором Оленою Непочатенко, яка розповіла присутнім про історію університету, а також окреслила умови та особливості підготовки фахівців за спеціальностями «Облік і оподаткування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».


До складу експертної комісії з освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» увійшли:

Наталія Анатоліївна Остап’юк – професор кафедри обліку і оподаткування Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», доктор економічних наук, професор, голова комісії;

Олександр Михайлович Брадул – професор кафедри обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет», доктор економічних наук, професор.

Експертну комісію з освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» склали:

Галина Іванівна Купалова – завідувач кафедри екологічного менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор, голова комісії;

Ігор Пилипович Міщук – професор кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Львівського торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, доцент.

По закінченню офіційної зустрічі комісії розпочали свою безпосередню роботу, під час якої вони опрацюють матеріали акредитаційної справи, ознайомляться з науково-педагогічними працівниками факультету та матеріально-технічною базою підготовки фахівців за згаданими спеціальностями, а також проведуть зрізи знань студентів.


Загалом комісії працюватимуть з 28 по 30 листопада 2017 р.

Деканат факультету економіки і підприємництва

Переглядів - 1019

top