30.05.2013 5996

Професор Університету штату Колорадо провів відкриті лекції в нашому університеті

27 травня в рамках програми Faculty Exchanges Program Уманський національний університет садівництва відвідав професор Університету штату Колорадо Джон Олійник. Гість ознайомився з напрямками роботи навчального закладу, мав бесіди щодо використання досвіду отриманого в США та його адаптації до умов освіти в Україні з колишніми учасниками програми.

Професор провів для магістрів факультету менеджменту відкриту лекцію на тему «Фактори впливу на формування ціни на товари» та семінар для викладачів на тему «Інноваційні технології у навчальному процесі (досвід США)», під час яких спостерігалася жвава дискусія. Джон Олійник був приємно здивований багатими освітніми традиціями університету, цінним бібліотечним фондом, який містить старовинні книги, чудовим студентським містечком та його озелененням, а також відмітив, що багато викладачів володіють іноземною мовою, а отже, мають можливість викладати нею навчальні дисципліни. Зустріч залишила приємні враження як для професора, так і для викладачів та студентів нашого університету.

Ст. викладач кафедри менеджменту ЗЕД

Зборовська Ю.Л.