23.05.2017 5179

Практичний досвід управління виробничими процесами

Якісна підготовка фахівців з менеджменту потребує практичної і прикладної компоненти. За таких умов стає зрозумілою потреба у здійсненні навчального процесу не лише в університетській аудиторії, а й безпосередньо на об’єктах майбутніх робочих місць сучасного кваліфікованого спеціаліста. Зважаючи на це, кафедра менеджменту сприяє ознайомленню студентів з практичними аспектами господарського життя краю і продовжує налагоджувати зв’язки з підприємствами.

Виходячи саме з таких пріоритетів, доцентом кафедри менеджменту Наталією Вернюк зі студентами третього курсу факультету менеджменту було проведено заняття в умовах виробництва з дисципліни «Операційний менеджмент».

Практичний досвід управління виробничими процесами

Заняття проходило на базі двох господарств: СФГ «Пащенка», що розташоване в с. Кислин Маньківського району Черкаської області, – керівник Сергій Пащенко; та ПСП «Відродження», що розміщене в с. Вороне Жашківського району Черкаської області, очолюване Григорієм Котком.

СФГ «Пащенка» та ПСП «Відродження» є потужними господарствами, що розвивають не лише галузь рослинництва, а займаються також виробництвом продукції тваринництва.

Практичний досвід управління виробничими процесами

Студенти мали можливість ознайомитися з особливостями виробничих систем базових підприємств, принципами організації виробничих процесів, підходами щодо управління якістю, оцінити організаційно-технічний рівень виробництва, поспілкуватися безпосередньо з керівниками підприємств щодо управління результативністю операційної діяльності.

Під час заняття студенти ставили багато запитань, цікаві дискусії точилися навколо майбутнього працевлаштування та професійного підвищення кваліфікації.

Зустріч студентів з практиками поповнила їхній багаж теоретичних знань, надала можливість пізнати багато нового, набути певного досвіду майбутньої професійної діяльності та зрозуміти, що ефективна робота підприємства ґрунтується на сучасних системах менеджменту.

Юлія Герасименко, студентка 31-з групи

факультету менеджменту