Повідомити про новину

Посміхаймося, бо це окриляє!

Приємною несподіванкою розпочався ранок 10 жовтня в Уманському національному університеті садівництва. Коридорами навчального та адміністративного корпусів весело мандрували переодягнені в костюми звірят студенти. Дана весела акція була зініційована студентською радою та самими студентами - учасниками дійства.

Передувало даній задумці свято – День посмішки. Група студентів факультету менеджменту в особі Ангеліни, Сергія, Інни та Кіріла вітали всіх зустрічних сьогодні в навчальному закладі, даруючи, цукерку з побажанням та посмішку. Одне з побажань було цікавим та влучним: «Веселість – це видатна риса людини».

Настрій оточуючих стрімко підіймався вгору, не дивлячись на осінню прохолоду, люди сяяли посмішками, а від таких побажань хотілося працювати енергійніше та продуктивніше!

Не даремно вважається, що саме в Уманському національному університеті навчаються ініціативні та творчі студенти, адже й освітній процес в університеті інтегровано до європейських стандартів освіти.

Гарне, добре свято, ініціативні та креативні у нас вихованці. Тож хай цей день залишить по собі гарну та щиру посмішку, як на устах, так і в серці кожного. А свято – стане гарною традицією в навчальному закладі. Посміхайтесь, шановні, з святом вас!

Прес-центр Уманського НУС