27.03.2017 4525

«Поезія – це завжди неповторність...»

23 березня в Уманському національному університеті садівництва первинним осередком товариства «Просвіта» УНУС за сприяння ректорату та Наукової бібліотеки університету було проведено творчу зустріч із молодими письменниками з Києва, лауреатами численних літературних конкурсів і премій – Ігорем Астапенком, Вано Крюґером (Іваном Коломійцем) та Олександром Мимруком (останній свого часу навчався в Уманському НУС).

У читальному залі, де відбувалася зустріч, зібралося понад 100 студентів різних факультетів.

Упродовж півтори години столичні гості – представники сучасного постмодернізму – читали слухачам свої поезії. Твори звучали дещо незвично для присутніх, адже кожен з них знайомий переважно з поезію традиційною. Та головним під час зустрічі був щирий інтерес студентів до поетичного слова, відвертий діалог слухачів із авторами. Про це свідчили численні запитання студентів, вихованих на класичній літературі – Шевченкові, Франкові, Лесі Українці – й занепокоєних браком громадянськості в сучасній поезії, до гостей. Письменники відповідали на питання, не гублячись і «на ходу» цитуючи Ліну Костенко: «Поезія – це завжди неповторність...».

«Поезія – це завжди неповторність...»

Після зустрічі кожен бажаючий міг підійти до авторів і придбати привезені ними авторські поетичні книжки.

«Поезія – це завжди неповторність...»

Організатори зустрічі сподіваються, що подібні літературні заходи стануть в Уманському НУС традиційними та постійно викликатимуть інтерес у студентів і викладачів.

Юрій Кисельов, завідувач кафедри геодезії, картографії та кадастру УНУС