21.02.2015 5247

Подяка польського науковця-садівника

Професор Януш Ліпецькі
Монографія Я. Ліпецького «Бур’яни в садах помірного клімату. Коротка характеристика і бібліографія»
«Сердечно дякую за допомогу в зборі матеріалу для книги. Особлива подяка Д. Ретамалес і А. Педрерос з Чилі, Д. Вілтон з Нової Зеландії, З. Стефенсон і Ч. МакГрат з Австралії, О. Мельнику з України, Б. Самдані з Ірану, З. Ранковій з Болгарії та Х. Менан з Туреччини – за інформацію з інших регіонів», – так написав у передмові до своєї багаторічної праці доктор хабілітат професор Януш Ліпецькі, колишній завідувач кафедри садівництва Люблінського університету природничих наук.

Монографія професора Ліпецького «Бур’яни в садах помірного клімату. Коротка характеристика і бібліографія» побачила світ в одному з люблінських видавництв наприкінці минулого року.

У добротно виданій книзі на 258 сторінках детально описано більш як шістдесят видів особливо шкідливих бур’янів і близько тридцяти меншого значення. Опис супроводжується якісними фотографіями і посиланнями на наукову літературу, що згруповані по країнах світу.

Подяка польського науковця-садівника

Олександр Мельник,

завідувач кафедри плодівництва і виноградарства