25.05.2015 4783

Підведення підсумків конкурсу презентацій «Туристичні перлини України»

21 травня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбулося урочисте оголошення результатів конкурсу презентацій дивовижних та мальовничих місць, пам’яток історії, культури «Туристичні перлини України».

Головним завданням конкурсу стало заохочення інтересу студентської молоді до вивчення історії свого краю, культурних особливостей та популяризації туристичних місць.

До участі у конкурсі було подано вісімнадцять робіт. Журі конкурсу оцінювало роботи за такими показниками: концептуальність – наявність в роботі єдиної, цілісної концепції, оригінальної ідеї; реалізація – рівень технічного та художнього виконання; відповідність тематиці конкурсу. Аналіз конкурсних робіт засвідчив високий інтерес студентів до розвитку туристичної галузі, дослідження перспективних туристичних об’єктів та маршрутів.

Підведення підсумків конкурсу презентацій «Туристичні перлини України»

Переглянувши кращі презентаційні роботи, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи д.е.н., професор Людмила Транченко підкреслила важливість проведення конкурсу та необхідність розробки цікавих для вітчизняної туристичної галузі об’єктів.

Підведення підсумків конкурсу презентацій «Туристичні перлини України»

Відповідно до рішення журі, переможцем конкурсу презентацій «Туристичні перлини України» визначено Поляніцьку Анастасію, студентку 21-тм групи (Туристична перлина України – озеро Синевир);

Дипломом ІІ ступеня нагороджено Дідух Наталію, студентку 21-тм групи (Туристична перлина України смт. Буки);

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Новак Тетяну, студентку 41-з групи (Мальовниче село Черкащини Легедзине).

Підведення підсумків конкурсу презентацій «Туристичні перлини України»

Відмічені також номінанти конкурсу – за краще живописне, графічне, декоративне та оригінальне вирішення теми. Всі учасники конкурсу отримали сертифікати.

Ми пишаємось нашими конкурсантами. Ерудовані, прогресивні, креативні, творчі, талановиті та толерантні.

Організатори висловлюють щиру подяку всім учасникам і з нетерпінням очікують на новий конкурс у наступному році!

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи