Повідомити про новину

Підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

Упродовж листопада-грудня 2018 року  в Уманському національному університеті садівництва на всіх факультетах пройшли змагання студентів зі знання академічних дисциплін у рамках І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

На підставі рекомендацій комісій з навчальних дисциплін і спеціальностей визначені переможці І етапу олімпіади.

Ними стали такі студенти:

- з навчальних дисциплін:

 

- українська мова

І місце

11-ф

Грицай Каріна Сергіївна

ІІ місце

21-м

Хлівненко Едуард Миколайович

ІІІ місце

11-гр

Сліпокінь Яна Русланівна

11-тм

Куцик Катерина Сергіївна

- математика

І місце

11-ф

Кулибаба Яна Василівна

ІІ місце

11-зм

Поліщук Роман Михайлович

11-ф

Волошин Олександр Вікторович

ІІІ місце

11-кн

Лупол Максим Валерійович

- фізика

І місце

11-с

Овчаренко Іван Олексійович

ІІ місце

11-кн

Лупол Максим Валерійович

ІІІ місце

11к-ім

Діденко Роман Володимирович

- англійська мова

І місце

11-пб

Фащевський Михайло Степанович

ІІ місце

11-тм

Куцик Катерина Сергіївна

ІІІ місце

11-гр

Сліпокінь Яна Русланівна

- французька мова

І місце

21-тм

Бурлака Дмитро Васильович

ІІ місце

21-тм

Насичова Аліна Русланівна

ІІІ місце

21-тм

Кормишов Андрій Анатолійович

- інформатика

І місце

11к-кн

Цюпко Максим Володимирович

ІІ місце

11к-кн

Перепелиця Денис Вікторович

ІІІ місце

11-кн

Яцемірський Ярослав Миколайович

- хімія

І місце

11-т

Депутат Анастасія Григорівна

ІІ місце

11-т

Мокроус Валерія Анатоліївна

ІІІ місце

14-ас

Григоренко Юрій Васильович

- біологія

І місце

33-ас

Шевчук Олександр Вікторович

ІІ місце

21-а

Прудиус Євгеній Васильович

33-ас

Школьний Павло Романович

ІІІ місце

22-а

Романова Юлія Вікторівна

- психологія

І місце

21-мм

Воропай Вікторія Василівна

ІІ місце

11-пб

Ящук Тетяна Миколаївна

ІІІ місце

41-лг

Чумак Дмитро Олександрович

ІІІ місце

21-мм

Ревейчук Марина Олександрівна

- екологія

І місце

11м-ек

Нечипоренко Наталія Володимирівна

ІІ місце

11м-ек

Тимошенко Наталія Василівна

ІІІ місце

31-сп

Поліщук Олександр Олександрович

- екологічна безпека

І місце

31-тек

Керимова Реана Дмитрівна

ІІ місце

11к-ек

Божко Ганна Михайлівна

ІІІ місце

11к-ек

Гевко Віталій Миколайович

- безпека життєдіяльності

І місце

31-ім

Чудай Сергій Петрович

ІІ місце

31-ім

Мазур Вадим Миколайович

ІІІ місце

31-ім

Танцюра Владислав Ігорович

- страхування

І місце

21к-ф

Каташинський Валерій Андрійович

ІІ місце

21к-ф

Поліщук Ольга Геннадіївна

21к-ф

Мельниченко Антон Олександрович

ІІІ місце

41-ф

Мартиненко Марина Сергіївна

41-ф

Цанько Наталія Олександрівна

- фінанси

І місце

31-ф

Cавчук Інна Ігорівна

ІІ місце

31-ф

Шмакова Вікторія Валентинівна

11к-ф

Данченко Катерина Павлівна

ІІІ місце

31-ф

Котрікова Яна Олександрівна

11к-ф

Голубенко Владислав Ігорович

- економічна теорія

І місце

21-е

Степанюк Олександра Олегівна

ІІ місце

21-ма

Веремйова Таїсія Юріївна

ІІІ місце

21-е

Караульна Крістіна Юріївна

- політологія

І місце

21к-лг

Радванський В'ячеслав Юрійович

ІІ місце

21к-лг

Дяконенко Ярослав Сергійович

ІІІ місце

21-гр

Олійник Анастасія Леонідівна

- туризм

І місце

11м-тм

Теплякова Оксана Вікторівна

41- тм

Сьомін Андрій Владиславович

ІІ місце

11м-тм

Капелюшний Вадим Анатолійович

41- тм

Стоколяс Юлія Олегівна

ІІІ місце

11м-тм

Савинецький Андрій Сергійович

31- тм

Дроботяк Дарія Дмитрівна

- готельно-ресторанна справа

І місце

11 м-гр

Сочінська Марія Володимирівна

31 - гр

Кривенко Альона Вікторівна

ІІ місце

11 м-гр

Протосавіцька Єлизавета Миколаївна

41 - гр

Мазура Ірина Ігорівна

ІІІ місце

11 м-гр

Демиденко Руслана Сергіївна

41 - гр

Савіна Марина Сергіївна

- ґрунтознавство

І місце

33-ас

Кошовий Владислав Петрович

ІІ місце

32-аг

Крижанівський Станіслав Сергійович

31 а

Коваленко Катерина Олександрівна

ІІІ місце

31 а

Жильов В'ячеслав Сергійович

32-аг

Румик Владислав Дмитрович

33-ас

Школьний Павло Романович

- теоретична механіка

І місце

21-ім

Чістов Віталій Вікторович

ІІ місце

21-ім

Бекало Андрій Ігорович

ІІІ місце

21-ім

Гримовський Олексій Максимович

           

 

- зі спеціальностей: 

 

- агрономія

І місце

14-м-ас

Тополь Олександр Анатолійович

ІІ місце

43-ас

Миронюк Людмила Миколаївна

ІІІ місце

43-ас

Косенко Анастасія Володимирівна

- плодоовочівництво і виноградарство

І місце

11м-с

Скрипніченко Валерій Олександрович

ІІ місце

11м-с

Трушев Іван Михайлович

ІІІ місце

32-с

Буренко Олексій Павлович

- захист рослин

І місце

11м-зр

Коханівська Світлана Валентинівна

ІІ місце

21к-зр

Логвінова Наталія Леонідівна

41-зр

Александров Олексій Олексійович

ІІІ місце

41-зр

Слупіцький Андрій Богданович

- підприємництво, торгівля та біржова діяльність

І місце

11м-пт

Безверхня Тетяна Богданівна

ІІ місце

12м-пт

Кононенко Людмила Леонідівна

ІІІ місце

11м-пт

Охріменко Лілія Сергіївна

- економіка

І місце

21к-е

Соловей Оксана Віталіївна

ІІ місце

11м-е

Декарчук Валентин Валентинович

ІІІ місце

21м-е

Платмір Ярослав Григорович

- облік і оподаткування

І місце

12м-о

Щербина Олексій Олександрович

ІІ місце

41-о

Демінська Алла Миколаївна

ІІІ місце

12м-о

Браславський Віталій Петрович

- менеджмент ЗЕД

І місце

11м-з

Тодоренко Леся Михайлівна

ІІ місце

11м-з

Левченко Володимир Вікторович

ІІІ місце

11м-з

Молодичук Катерина Володимирівна

- логістика

І місце

11м-л

Ільченко Наталія Олександрівна

ІІ місце

11м-л

Козак Кіріл Михайлович

ІІІ місце

11м-л

Бринь  Вадим гртгорович

- публічне управління та адміністрування

І місце

11м-пб

Савелюк Тетяна Павлівна

ІІ місце

31-пб

Захарченко Марія Анатоліївна

ІІІ місце

31-пб

Шевчук Богдан Ігорович

- маркетинг

І місце

41-ма

Семенда Дмитро Михайлович

ІІ місце

41-ма

Гончарук Віталій Русланович

ІІІ місце

11к-ма

Колонтай Олександр Віталійович

ІІІ місце

31-ма

Стасюк Лілія Олександрівна

- менеджмент організацій

І місце

11м-м

Варич Аліна Костянтинівна

І місце

41-м

Заблоцька Марина Олегівна

ІІ місце

11м-м

Сорочинський Іван Олександрович

ІІ місце

41-м

Гончаренко Катерина Юріївна

ІІІ місце

11м-л

Ільченко Наталія Олександрівна

ІІІ місце

41-з

Сухецька Крістіна Вікторівна

- лісове і садово-паркове господарство

І місце

41-лг

Клименко Віталій Віталійович

ІІ місце

21-лг

Самородченко Олександр Володимирович

ІІІ місце

31-сп

Поліщук Олександр Олександрович

ІІІ місце

31-лг

Кєн Анастасія Олексіївна

- геодезія та землеустрій

І місце

11к-зм

Бондар Андрій Олександрович

ІІ місце

41-зм

Тищенко Едуард Валерійович

ІІІ місце

21-зм

Мельник Маргарита Валеріївна

- харчові технології (за програмою технології зберігання та переробки плодів і овочів)

І місце

31-т

Мороз Аліна Юріївна

ІІ місце

31-т

Сасс Анастасія Володимирівна

ІІІ місце

41-т

Кривда Наталія Олександрівна

21к-т

Самойленко Михайло Іванович

- харчові технології (за програмою технології зберігання та переробки зерна)

І місце

11 м-тз

Шаповал Ірина Олегівна

ІІ місце

41-тз

Пірус Аліна Юріївна

ІІІ місце

12 м-тз

Волинець Наталія Олександрівна

- агроінженерія

І місце

41-ім

Шейко Олександр Олександрович

ІІ місце

21к-ім

Пустовіт Микола Григорович

41-ім

Подолянюк Андрій Сергійович

ІІІ місце

21к-ім

Черниш Олексій Костянтинович

41-ім

Ронікер Іван Володимирович

21к-ім

Ольховий Євгеній Володимирович

         

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів

у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади!

Ніна Пітель, секретар оргкомітету, доцент кафедри менеджменту

Переглядів - 481

top