22.09.2015 4779

Підготовче відділення – другий шанс стати студентом

За вікном осінь – гарна пора для підведення підсумків та роботи над помилками. Особливо це актуально для абітурієнтів, яким не вдалося успішно пройти нелегкий шлях освоєння технології проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії. І дійсно, випускники шкіл у 2015 році зіштовхнулися з низкою нововведень. Чого тільки варті два рівні складності завдань з української мови і літератури та математики, визначення порогового балу, пріоритетність заяв.

В Уманському національному університеті садівництва в 2015–2016 навчальному році відновило свою роботу підготовче відділення. Його слухачами стали абітурієнти 2015 та минулих років, які не здали основну сесію ЗНО або не вступили до вищого навчального закладу освіти.

Підготовче відділення університету – це, в першу чергу, фундаментальна підготовка до ЗНО наступного року та можливість паралельно здобути робітничу професію «Водій категорії В», а також адаптація до студентського середовища, самореалізація молоді в спортивних секціях і на базі Центру культури та виховання. Слухачі підготовчого відділення отримали унікальну можливість пройти профорієнтаційне тестування, що допоможе визначити інтелектуальний потенціал і професійні схильності.

Підготовче відділення – другий шанс стати студентом

Протягом навчального року, що складається з двох семестрів, молоді люди навчатимуться, житимуть у студмістечку та користуватимуться соціальними гарантіями рівноправно студентам вузу. А закінчивши навчання, отримують сертифікат з оцінками поточного контролю знань. Ті, хто успішно виконують навчальний план, забезпечуються максимальним сприянням у вступі до університету садівництва.

Підготовче відділення – другий шанс стати студентом

Тетяна Кравченко, фахівець відділу довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи