13.05.2016 5535

Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства обговорили на Третіх Анненковських читаннях

Уманський національний університет садівництва відомий у наукових колах своїми вагомими науковими досягненнями та славетними прізвищами знаних сподвижників прогресивної аграрної й економічної думки. Саме тому у травневі дні, напередодні Дня науки, в університеті проходять традиційні наукові заходи з вшанування пам’яті визначних учених – працівників університету.

12 травня в Уманському НУС, в рамках Третіх Анненковських читань відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства» до 197-ї річниці від Дня народження М.І.Анненкова.

Відкрив конференцію перший проректор Іван Мостов’як, який привітав усіх учасників та гостей з початком роботи та побажав присутнім плідної праці. Кандидат сільськогосподарських наук Андрій Чернега у вітальному слові підкреслив, що конференція є гарною нагодою для обміну науковим досвідом, думками, новітніми дослідженнями.

Пленарне засідання доповіддю «Концептуальні засади розвитку лісового господарства Черкащини» розпочав завідувач кафедри лісового господарства, доктор сільськогосподарських наук, професор Володимир Шлапак.

Загалом на конференції обговорили низку актуальних питань, визначальних для формування сталого розвитку лісового і садово-паркового господарства за наступними напрямами:

1. Актуальні проблеми лісознавства, лісівництва, таксації, лісовпорядкування та економіки.
  2. Штучне лісовідновлення, лісорозведення, селекція, насінництво, генетика, біотехнологія.
  3. Сучасний стан та перспективи розвитку садово-паркового господарства.

За результатами конференції було опубліковано збірку доповідей учасників наукового заходу.

Прес-центр Уманського НУС

Error