06.04.2016 6029

Перспективи освітньої співпраці Уманського НУС з Республікою Туркменістан

6 квітня в Уманський національний університет садівництва з високим візитом завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадов.

Перспективи освітньої співпраці Уманського НУС з Республікою Туркменістан

Високоповажного гостя зустріла ректор Уманського НУС Олена Непочатенко, яка представила Нурберди Аманмурадову університет, ознайомила з освітніми здобутками факультетів і науково-прикладними розробками науково-педагогічного колективу навчального закладу.

Метою зустрічі стало знайомство посла з освітнім процесом і традиціями Уманського НУС, зустріч з туркменською молоддю, яка здобуває освіту в УНУС, а також обговорення подальших перспектив співпраці з підготовки висококваліфікованих фахівців для різних сфер економіки Республіки Туркменістан.

Перспективи освітньої співпраці Уманського НУС з Республікою Туркменістан

На завершення зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні наголосив на значних перспективах подальшої освітньої співпраці, зазначивши, що його держава потребує саме таких висококваліфікованих спеціалістів, яких готує Уманський НУС, та побажав університету удачі й процвітання.

Прес-центр Уманського НУС