24.10.2016 1313

Перша велика презентація «Завтра.ua» в Уманському національному університеті садівництва

У 2016 році найбільшій стипендіальній програмі «Завтра.ua» виповнилося 10 років. За цей доволі нетривалий, але нелегкий період понад 2300 осіб стали стипендіатами програми, було підтримано близько 100 соціальних проектів стипендіатів, 60 індивідуальних проектів, а 87 провідних вищих навчальних закладів стали партнерами програми, в тому числі і Уманський національний університет садівництва (у 2016 році).

В ювілейному Форумі стипендіальної програми взяв участь й аспірант кафедри менеджменту УНУС Павло Богачик, який став цьогорічним стипендіатом програми.

Перша велика презентація  «Завтра.ua» в Уманському національному університеті садівництва

18 жовтня програму, за активної підтримки викладачів кафедри менеджменту докторанта, к.е.н, доцента кафедри менеджменту Інни Новак і к.е.н., доцента кафедри менеджменту Лілії Кустріч, було презентовано студентам 3-6 курсів Уманського НУС.

Найперше, при представлені презентації Павло Богачик зробив акцент на перспективах для наших студентів, які зможуть стати стипендіатами:  отримання стипендії, можливість долучитися до однієї із найбільших об’єднань прогресивної молоді, отримання експертної, інформаційної та фінансової підтримки кращих колективних проектів від Фонду Віктора Пінчука та його партнерів, можливість стажування у Фонді Віктора Пінчука, Pinchuk Art Centre та Ялтинській Європейській Стратегії (YES), доступ до глобальних ідей, спікерів та знань через участь у щорічному форумі YES та зустрічі зі світовими лідерами в рамках Публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука; участь у щорічному Молодіжному форумі «Завтра.ua» та семінарах успішних людей; можливість долучитись до заходів Фонду Олени Пінчук АНТИСНІД; отримання рекомендацій потенційним роботодавцям для найактивніших учасників Спільноти «Завтра.ua».

Презентація програми зібрала безліч студентів, які дізналися для себе багато корисного, а найбільш активні учасники студентського життя університету, які були присутні, одні з перших готові позмагатися в цьому році за право стати стипендіатом програми.

Бажаємо всім студентам нашого університету успішної участі та нових перемог!!!

Колектив кафедри менеджменту УНУС