25.04.2016 5109

Перша перемога менеджерів-логістів Уманського національного університету садівництва

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці та згідно з наказом Міністерства освіти і науки в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова 21-23 квітня відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Логістика».

Участь в олімпіаді взяли понад 90 учасників із 25 вищих навчальних закладів України, серед яких потужні флагмани логістичної науки: Національний авіаційний університет, Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, Національний транспортний університет, Національний університет «Львівська політехніка» та інші.

Уманський національний університет садівництва вперше брав участь в олімпіаді з даного напрямку. Представляв університет студент 51-лм групи факультету менеджменту Сергій Слободяник під науковим керівництвом доцента кафедри менеджменту організацій Наталії Петренко.

Логістична олімпіада відбулася під гаслом «Майбутнє за логістикою». Організатором виступала кафедра «Транспортних систем та логістики» під керівництвом професора Віктора Долі. Були представлені конкурсні завдання, які передбачали тести за теоретичним матеріалом та блок практичних задач.

Сергій Слободяник продемонстрував глибокі фахові знання з логістики, високий рівень теоретичних навичок та умінь, за результатами олімпіади виборов почесне ІІІ місце і нагороджений «Дипломом третього ступеня».

Вітаємо студента та наукового керівника з високою нагородою та бажаємо подальших успіхів!

К .е. н., доцент Наталія Петренко