27.09.2017 4512

Обізнаність – головний аргумент у запобіганні небажаних наслідків

26 вересня, з нагоди Дня контрацепції, в Уманському національному університеті садівництва відбувся захід «Збережи своє здоров’я – користуйся контрацептивами», спрямований на збереження повноцінно-здорового статевого життя студентства й молоді загалом. Лекцію, за підтримки й при сприянні народного депутата України Антона Яценка, було проведено в актовому залі університету. 100-відсоткова наповненість глядацької зали говорила про актуальність теми, яку висвітлювала провідний лікар акушер – гінеколог Центральної районної лікарні Юлія Щербатюк.

Обізнаність – головний аргумент у запобіганні небажаних наслідків

Методи запобігання небажаної вагітності, як і для чого використовуються тести на овуляцію, життєдіяльність яйцеклітини та сперматозоїда, види контрацептивів та способи їх використання, вплив контрацептивів на організм чоловіка та жінки та інші важливі питання порушувались під час розповіді та з’ясовувались у доброзичливій атмосфері між лікарем, Юлією Василівною, та студентами університету.

Наприкінці зустрічі студенти отримали ознайомчий роздатковий матеріал та безкоштовні контрацептиви. Адже обізнаність – головний аргумент у запобіганні небажаних наслідків. Тож дбайте про себе, шановна молодь, і бережіть себе.

Прес-центр Уманського НУС