09.03.2016 19684

Німецько-Українська Магістерська програма в галузі логістики

"Німецько-Українська магістерська програма з логістики" (скорочено GUMLog) є спільним проектом, що фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD), за участі Кафедри морського бізнесу та логістики Бременського університету, Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, Одеського національного морського університету та Уманського національного університету садівництва.

Основною метою даного проекту є розробка та узгодження взаємних навчальних програм з підготовки фахівців у сфері логістики та створення спільної магістерської програми, що надасть можливості для академічного обміну. Вказана програма передбачатиме врахування передових досягнень в сфері транспорту і логістики європейських країн та особливостей економічного розвитку України. В довгостроковій перспективі результати проекту узгоджуються з програмою сталого регіонального розвитку України відповідно до Національної стратегії "Україна - 2020". Крім того, передбачається тісна співпраця експертів-логістів з академічної, ділової та адміністративної сфер, для розвитку довготривалих українсько-німецьких зв’язків міждисциплінарного характеру з метою розв’язання проблем транспорту та логістики.

Тривалість проекту: 01.01.2016 - 31.12.2019

Українські партнери проекту: 3

Орган фінансування: Німецька служба академічних обмінів (DAAD)