Ніколи знову…

«Війна – варварство, коли нападають на мирного сусіду, але це священний обов'язок, коли захищають вітчизну.»

Гі де Мопасан «Пампушка»

Починаючи з 8 травня вся Україна відзначає День пам’яті та примирення в Україні, що був оголошений Президентом задля гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу у Другій світовій війні, висловлення поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій і злочинів проти людяності, посилення турботи про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів - переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України.

На підтримку ініціатив Президента та на спомин усіх, хто героїчно загинув у роки Другої світової війни, в м. Умань була організована свічкова хода на Алеї Героїв до Обеліска слави. Безмірним потоком вулицею рухалися сотні людей, що несли у свої руках запалені свічки і незгасимі вогники у серцях які освітлювали загальне сподівання усіх містян і українців в цілому: надію на мир і спокій, спомин про подвиг героїв, що захищали нашу країну тоді і тепер, віру у світле та прекрасне майбутнє рідної землі під мирним небом.Викладачі та студенти Уманського національного університету садівництва також долучилися до заходу та здійснили покладання квітів, свічок і лампадок до Обеліску слави, де в полум’ї вічного вогню відображаються спогади стражденних душ про лихі та буремні події минулого. Адже Друга світова війна – це урок, який людство мусить пронести впродовж всього свого існування .


Вічна пам’ять всім, хто віддав своє життя заради перемоги над нацистською армією та захисту України від російської збройної агресії . Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

Анастасія Резнік,

член ради студенстського самоврядування університету

Переглядів - 723

top