11.05.2017 4663

Не стерти з пам’яті славетний подвиг!

З далекого минулого і до наших днів страшним, глухим відлунням звучить у кожній родині війна 1939 – 1945 років. Не злічити тих ран, які вона нанесла нашій землі, встигнувши зазирнути в кожну домівку. А ще страшнішою була її незмінна подруга смерть, яка заглянула в очі всім, хто траплявся на її шляху, холодний подих якої за спиною відчув не один солдат і не одна мати, яка відправила чоловіка та синів на кривавий герць. Війна та її соратниця не шкодували тортур ні для дорослих, ні для малих, ні для немічних. І тисячі, мільйони загублених душ, які потрапили в пекельне горно їх обіймів, досі не можуть знайти спокою…

Ось вже 72-гу річницю поспіль у День перемоги над нацизмом у другій світовій війні кожен з нас вшановує пам’ять полеглих воїнів, які мужньо боронили кордони рідної країни та боролися за мир в наших домівках .

Не стерти з пам’яті славетний подвиг!

Честь і хвала нашим почесним ветеранам, які, доживши до цієї знаменної дати, з болем в очах події тих кривавих днів. Адже на тій війні було місце для кожного – від малечі, яка партизанським рухом підривала плани ворога, до дівчини, яка покидала свою рідну домівку задля того, аби рятувати поранених на полі бою.

Саме тому 8 травня, у День пам’яті та примирення, студенти факультету економіки і підприємництва урочисто вшанували пам’ять героїв Другої світової війни, поклавши квіти перед Меморіалом пам’яті жертвам тих страшних подій, а також студенти віддали шану загиблим воїнам-танкістам – визволителям Умані.

Не стерти з пам’яті славетний подвиг!

Не забуваймо славетний подвиг наших предків, їх відвагу та безстрашність. Наша сила – у єдності, разом ми здолаємо все!

Ірина Слободяник, заступник голови

ради студентського самоврядування