Повідомити про новину

Не будьте байдужими, зробіть свій внесок у перемогу!

Неоголошена війна раптово увірвалась у кожну родину. Зараз для тих, хто проживає на мирних територіях, немає нічого важливішого, ніж вісті з передової, з фронту. А весь український народ вкотре демонструє неймовірний патріотизм. Тож цілком логічно, що доброю традицією серед студентів і викладачів Уманського національного університету садівництва стала допомога українським військовослужбовцям, що перебувають у зоні АТО.

З 29 березня по 8 травня в Уманському НУС за ініціативи ради студентського самоврядування та Уманської громадської волонтерської організації «Разом» тривали благодійні акції «Павучок», «Добро жменями», «Подаруй надію!».


Метою акцій був збір коштів на купівлю сіток-основ для виготовлення самих маскувальних сіток для наших захисників та безпосередньо їх плетіння. До акцій активно долучилися всі факультети, було зібрано 5400 гривень, що передані у волонтерську організацію «Разом». Завдяки тому, що кошти були зібрані та надані вчасно, волонтери стали в чергу на закупівлю якісного рулону сітки (80 м), з якого буде виготовлено вручну 35 сіток, адже саме виготовлені вручну сітки є найкращими. І, можливо, комусь вони врятують життя.

Зараз, саме зараз, ми повинні підтримати тих, хто не бачить ні сну, ні спочинку, тих, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо ж знають, що за ними стоїть народ України. Допомога військовослужбовцям може бути різною. Головне мати бажання. Навіть душевні листи можуть надихати, давати наснагу далі жити і боротися за мирне небо над нами.

Але, на жаль, на одному бойовому духові перемоги не отримати і голими руками ворога не здолати, бо ж від одного нашого бажання куля повз не пролетить.

Тому ми закликаємо приєднуватися до волонтерського загону «Разом». Не будьте байдужими, зробіть свій вклад в перемогу!

 

Аліна Варич, заступник голови

ради студентського

самоврядування університету

Переглядів - 458

top