04.10.2018 6921

Науковець Уманського НУС відзначена нагородою з нагоди Дня міста

Урочисті збори, присвячені відзначенню 402-ї річниці з дня заснування Умані відбулися сьогодні в актовій залі Уманського національного університету садівництва – флагмана вітчизняної аграрної освіти і науки з 1844 року.

Науковець Уманського НУС відзначена нагородою з нагоди Дня міста

Прапори України та міста, корзини з квітами та фруктами створювали затишну атмосферу в залі. Євгеній Панчук, ведучий святкового зібрання, привітавши присутніх, оголосив про відкриття урочистих зборів з нагоди відзначення Дня міста. Гімн України у виконанні Народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» Уманського НУС, який лунав зі сцени, нагадав кожному присутньому про свято, яке живе у серці кожного, хто хоч раз мав нагоду побачити Умань – день міста.

Науковець Уманського НУС відзначена нагородою з нагоди Дня міста

На святі були присутні: керівництво міської ради та виконавчого комітету, депутати міської ради різних скликань, члени виконкому, Почесні громадяни Умані, керівники підприємств, організацій міста, структурних підрозділів міської ради, голови квартальних комітетів, шановані люди міської громади та члени сімей загиблих в АТО.

З вітальним словом та найкращими побажаннями до присутніх звернувся міський голова Олександр Цебрій. Під час оголошеної «хвилини мовчання» на спомин полеглих за волю і незалежність нашої країни, як незабутні світлини ангелів-охоронців, на екрані з’являлися фото воїнів-уманчан, загиблих в АТО.

Науковець Уманського НУС відзначена нагородою з нагоди Дня міста

Міста, як і люди, мають свою біографію, долю та історію. Любов і повага до міста приходять з усвідомленням його славного та героїчного минулого. А сама історія міста відображається через призму добрих справ його мешканців, які в усі часи творили та примножували славу і добробут Умані.

Повсякденна праця людей, які переймаються долею своєї малої Батьківщини, гарними вчинками прославляючи її, завжди заохочувалась. Тож і нині міський голова вручив нагороди містянам за значний особистий внесок у становлення та розвиток міської територіальної громади, досягнення значних результатів у професійній діяльності, активну громадську позицію, багаторічну плідну працю та з нагоди Дня міста. Почесну та високу нагороду – відзнаку міської ради «За заслуги перед містом» отримала і декан факультету економіки і підприємництва, доктор економічних наук, професор Юлія Нестречук.

Науковець Уманського НУС відзначена нагородою з нагоди Дня міста

Відзнакою виконкому міської ради «Меценат Умані» за вагомий внесок у розвиток міської територіальної громади, активну благодійницьку діяльність та з нагоди Дня міста нагороджувались кращі спонсори та волонтери міста.

За досягнення високих виробничих та фінансово-економічних показників, впровадження прогресивних технологій, вагомий внесок у розвиток міської територіальної громади та з нагоди Дня міста Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради було нагороджено керівників кращих підприємств міста.

Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду патріотів.  Зичимо вам щастя і благополуччя в одному з найчарівніших міст України. Зі святом, дорогі друзі! З Днем народження тебе, рідне Місто!

Прес-центр Уманського НУС