30.09.2017 6572

Народний аматорський хор «Любисток» привітав колектив Уманського НУС зі святом

День працівників освіти – одне з перших і найочікуваніших осінніх свят. А Уманський національний університет садівництва – один з найстаріших освітніх осередків на теренах України. Тому цілком логічно, що привітати колектив нашого навчального закладу з професійним святом завітав Народний аматорський хор «Любисток» будинку народної творчості та дозвілля с. Коболчин Сокирянської об’єднаної територіальної громади Чернівецької області.

Народний аматорський хор «Любисток» привітав колектив Уманського НУС зі святом

Свято в актовій залі університету розпочав завідувач Центру культури та виховання студентів Уманського НУС Петро Паєвський, який подякував викладачам за їх натхненну працю, адже їхню місію в житті кожного з нас переоцінити складно. Подарунком до важливого для навчального закладу дня став виступ хору – «Любисток» не вперше подорожує Україною. Творчий колектив радо відзначив гостинність ректорату університету. Перебування на території Уманського НУС, споглядання мальовничих алей Софіївки та гідроспоруд, прослуховування цікавої екскурсії, – дали змогу гостям відчути фантастичну атмосферу казки. Можливо, тому і виступ аматорського колективу був переповнений щирістю та незвичайно талановитим баченням сьогодення.

Українські народні пісні та обробки Анатолія Пашкевича «Чому згаса людська краса», «Гей, сідлайте хлопці коней», обробка української народної пісні Леоніда Стадника «Була колись дівчина»  у виконанні хору лунали зі сцени, як красномовне побажання працівникам освітянської ниви щастя, гармонії та мирного неба.

Тривожні ноти глядачам довелось відчути, споглядаючи інсценізацію «На Схід». Молода артистка та учасниця хору порушила тему війни на наших землях. Тиша в залі та сльози на очах присутніх відверто говорили про біль, притаманний кожній родині, який відчувають люди від лиха, що приносять військові дії та людські кровопролиття.

Народний аматорський хор «Любисток» привітав колектив Уманського НУС зі святом

Розрядити обстановку та надати знову зібранню забарвлення свята допомогла жартівлива українська народна пісня «А я собі звуся Маруся» та гумореска «Як Люба негра полюбила». Регіт глядачів було чути на навіть на околицях міста!

Народний аматорський хор «Любисток» привітав колектив Уманського НУС зі святом

Щиро, невимушено, талановито привітала піснею про вчителів колектив УНУС Антоніна Ротар, солістка хорового колективу, яка побажала присутнім щасливої долі та вдячних студентів.

Учасники хору  охоче співали разом з присутніми українську народну пісню «На городі верба рясна»,а  керівник – заслужений працівник культури України Іван Гончар, повернувшись до глядачів, підбадьорюючи, диригентськими рухами керував залом.

Свято вдалося на славу, задоволення від української народної пісні залишиться на довгі роки в наших серцях. Хай в усьому щастить вам, шановні освітяни! Зі святом вас!

Прес-центр Уманського НУС