19.01.2017 11439

Моя професія – менеджер з туризму

З кожним роком кількість бажаючих відпочити за межами нашої країни стає все більше. Як туристу вибрати країну, організувати поїздку і оформити всі необхідні документи? У цих питаннях допоможе розібратися менеджер з туризму.

Менеджер з туризму – це фахівець, який виконує всю сукупність процедур щодо забезпечення туристичної поїздки клієнта. Нині це одна з найбільш затребуваних професій в індустрії відпочинку та розваг. В обов'язки менеджера з туризму входить консультування клієнтів і продаж послуг компанії, постійний моніторинг ринку туристичних послуг і компаній, що займаються перевезеннями пасажирів, взаємодія зі страховими компаніями та паспортно-візовими службами.

Моя професія – менеджер з туризму

Менеджер з туризму залучає нових клієнтів і веде існуючу клієнтську базу, консультує клієнтів, надає допомогу при виборі оптимального туру, оформляє міграційні документи (у тому числі страховку і візу), закуповує квитки на літаки та поїзди, замовляє додатковий трансфер, вирішує конфліктні ситуації з клієнтами і контрагентами.

Окрім того, менеджер з туризму повинен володіти певними навичками: знати географію, кліматичні, культурні, соціально-економічні та інші особливості відвідуваних туристами країн, бути обізнаним у правилах паспортно-візових служб.

Моя професія – менеджер з туризму

70% робочого часу в туристичному агентстві займає спілкування з клієнтами. Потрібно бути веселим, уважним і приємним у спілкуванні. Професіонал повинен розмалювати красу заморського курорту та вміти слухати клієнта.

Щоб влаштуватися на посаду менеджера з туризму кандидат повинен мати диплом відповідної спеціальності і вільно володіти іноземною мовою. Лише в цьому випадку він може претендувати на найвигідніші для себе умови праці.

Здобути необхідні знання та навички у галузі туризму можна на факультеті менеджменту Уманського національного університету садівництва за спеціальністю «Туризм». Для вступу необхідні сертифікати УЦОЯО з таких дисциплін:

Українська мова та література;

Історія України;

Географія або іноземна мова.

Що ж стосується кар'єрних висот, то для здібного професіонала вони необмежені. З досвідом роботи з'являються корисні зв'язки, власні напрацювання, розуміння, як найкоротшим шляхом вирішити певне завдання. Професійний багаж підвищує ринкову вартість спеціаліста і його шанси піднятися службовими сходинками.

З часом багато менеджерів, що знайшли себе в цій професії, освоїли технологію самостійного просування туристичних напрямів, відкривають власний бізнес.

Тож ласкаво просимо до нашої дружньої та згуртованої команди!!!

Моя професія – менеджер з туризму

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи