18.04.2014 5073

Молодіжний фестиваль соціально-психологічної драми «Почуй! Побач!»

17 квітня у міському Будинку культури пройшов молодіжний фестиваль соціально-психологічної драми «Почуй! Побач!», присвячений боротьбі зі шкідливими звичками. У вестибюлі гостей зустрічали представники навчальних закладів із символічними паперовими чайками, образ яких проходив упродовж усього фестивалю. Мета творчого дійства – дати зрозуміти молоді, в чому сенс життя, виявити його сутність, осягнути, заради чого ми живемо та обрати шлях доброти і чистого сумління.

Лейтмотивом фестивалю стали слова молоді: «Мы – за трезвый ум и ясность в жизни!»

У фестивалі взяли участь всі навчальні заклади міста, серед них – і народний аматорський студентський театр естрадних мініатюр «Добродії» Уманського НУС (художній керівник Галина Бруй), учасники якого представили до уваги глядачів композицію «Возлюбімо ближнього».

Молодіжний фестиваль соціально-психологічної драми «Почуй! Побач!»

Оцінювали виступи колективів члени журі, до складу якого входили директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Мельник, в.о. начальника відділу у справах сім’ї та молоді Наталія Вдовиченко, практикуючий психолог, доцент кафедри історії та соціальної роботи, соціальної педагогіки, історії УДПУ Юлія Клименко, начальник відділу культури і туризму Тетяна Гейко, директор Будинку культури Володимир Троян та головний лікар дитячої лікарні Інна Метелиця.

Творчі колективи міста у своїх виступах порушували важливі злободенні питання, які турбують молодь: проблема пияцтва та наркотиків, куріння, кохання в молодому віці. У всіх постановках червоною ниткою проходила глибина філософських роздумів стосовно кожного аспекту проблеми, а на перший план ставилися загальнолюдські цінності: спілкування, здоров’я, кохання, доброта.

Оцінювання творчих колективів навчальних закладів міста відбувалось за номінаціями. Учасники СТЕМу «Добродії» нагороджені дипломом в номінації «Миттєве перевтілення».

Молодіжний фестиваль соціально-психологічної драми «Почуй! Побач!»

Фестиваль мав величезне виховне значення для сучасної молоді, якій будувати майбутнє країни, нести у світ любов і красу.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання