04.04.2017 4614

Міський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді

29 березня за ініціативи відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради, було проведено міський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Відкрила його в.о. начальника відділу у справах сім’ї та молоді Наталія Вдовиченко, яка повідомила присутнім мету конкурсу: сприяти розвитку молодіжного підприємництва в місті, залучати молодь до підприємницької діяльності, виявляти дійсно охочих і здатних до роботи в бізнесі молодих людей, всебічно допомагати майбутнім підприємцям.

Конкурс проводився у номінаціях «Виробництво, сфера послуг і торгівля» та «Соціальний проект». Наталія Вікторівна познайомила присутніх із членами експертної ради, до складу якої входили представники різних сфер:

-         Жанна Лозінська  – заступник міського голови, голова експертної ради;

-         Юрій Дробілко – депутат міської ради, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, молоді та спорту, директор сімейно-спортивного  комплексу «Амарант»;

-         Микола Поліщук – приватний підприємець, директор ТОВ «Іскра»;

-         Ія Чатурія – спеціаліст відділу економічного розвитку міста Уманської міської ради ;

-         Наталія Вдовиченко – начальник відділу у справах сім’ї та молоді, секретар експертної ради.

У конкурсі взяли участь 11 студентів із різних вузів м. Умань, які презентували перед комісією свої бізнес-проекти. Серед учасників були й студенти Уманського національного університету садівництва – Дарія Дробуш, Віктор Соломчак, Аліна Чоловійчук, Тетяна Федоренко.

Міський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді

Незважаючи на жорстку конкуренцію, до трійки переможців увійшла студентка нашого університету. Почесне друге місце виборола студентка 52-лм групи факультету менеджменту Дарія Дробуш.

Усі  студенти отримали Почесні грамоти учасників конкурсу  бізнес-планів.

Підводячи підсумки конкурсу, секретар експертної ради Наталія Вдовиченко подякувала всім учасникам за цікаві проекти, побажала бути генераторами ідей, втілювати їх в життя та чітко розуміти мету своїх розробок.

Інна Новак, доцент кафедри менеджменту