12.04.2017 5984

Мелодія жіночої душі звучала в Уманському НУС

Науковці Уманського національного університету садівництва – люди творчі та обдаровані не лише у сфері глибоких наукових досліджень. Їм також притаманні високий політ думки, особливе яскраве сприйняття навколишнього світу, художній смак і необмежений творчий потенціал.

Саме так можна охарактеризувати Валентину Мамчур – аспірантку кафедри лісового господарства, виставка картин якої під назвою «Мелодія душі» відбулася в Уманському НУС.

Мелодія жіночої душі звучала в Уманському НУС

Відкрив захід завідувач Центру культури та виховання студентів Уманського НУС Петро Паєвський, який привітав присутніх з непересічною подією, зазначивши , що дана виставка «… народжена з душі, за покликом серця».

Мелодія жіночої душі звучала в Уманському НУС

«Це перша, але, сподіваємося, не остання виставка Валентини Василівни», – підтримала Петра Борисовича голова профкому Уманського НУС Маргарита Парубок, яка побажала присутнім естетичної насолоди, а художниці – натхнення та творчого польоту думки й уяви.

Мелодія жіночої душі звучала в Уманському НУС

У свою чергу художниця подякувала за підтримку та допомогу в організації виставки особисто ректору Олені Непочатенко  та всьому колективу університету і зазначила: «Мелодія душі» – це жіночий образ, ніжність і таємничість жіночої душі, емоції радості і смутку. А тому хочу, щоб та любов, яку я вкладаю у роботи, передалася вам усім».

Особливість даної виставки тому,  що художниця використовує техніку малювання картин пальцями рук. Не зважаючи на досить дивний спосіб малювання, результати які демонструвала художниця просто вражаючі.

І дійсно – полотна вражали гостей яскравістю фарб і позитивних емоцій; світлим почуттям легкого суму і осяйним спокоєм щасливої жінки; пустотливістю ангелів і неперевершеною барвистістю природи; палкою пристрастю іспанських мотивів і живими квітковими композиціями.

Мабуть, саме такою насправді є жіноча душа – мінлива й незбагненна, суперечлива й лагідна, замкнута і водночас всеохоплююча. Як і талант молодого митця і науковця.

Прес-центр Уманського НУС