22.07.2016 6624

Мальовнича Україна — туристичний край

Осередок Київської міської організації Національної спілки краєзнавців України, члени якого складають штат Інституту історії українського суспільства ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» цього року втретє провів Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Мальовнича Україна — туристичний край». На цьому конкурсі студенти із різних регіонів України представляють малознані та невідомі об’єкти культурної спадщини й природні ресурси, які є перспективними туристичними об’єктами. Розробки конкурсантів передбачають план експлуатації цих об’єктів, який має на меті не лише відкрити їх світові за допомогою туризму, а й створити умови для збереження.

Друге місце на цьому конкурсі здобула робота студентки Журавльової Дар’ї «Туристичний підземний світ Уманщини» (науковий керівник доктор економічних наук, професор Людмила Транченко).

Мальовнича Україна — туристичний край

Крім робіт переможців Національна спілка краєзнавців України відзначила подяками за активну науково-дослідницьку та просвітницьку діяльність у популяризації історії рідного краю такі цікаві проекти студенток Уманського національного університету садівництва:

- Поляніцької Анастасії «Забутий палац Середньовіччя на Черкащині» (науковий керівник кандидат економічних наук, старший викладач Любов Коваленко);

- Ковбасюк Юлії «Мисливський палац графа Шувалова — архітектурна та історична пам’ятка XIX століття» (науковий керівник доктор економічних наук, професор Людмила Транченко);

- Царинної Анни «Гончарство — цікава і необхідна справа» (науковий керівник кандидат економічних наук, старший викладач Діана Нагернюк);

- Демиденко Руслани «Палац Фальц-Фейнів як архітектурна та історична пам’ятка рубежу XIX–XX століть» (науковий керівник кандидат економічних наук, старший викладач Любов Коваленко).

Вітаємо наших студентів та наукових керівників і бажаємо подальших успіхів!

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи