06.05.2018 4817

Квітневі досягнення спортивної молоді університету

Сучасна українська держава має потребу в людях креативних, діяльних, обдарованих та інтелектуальних. І підготувати таких особистостей – завдання науково-педагогічного колективу Уманського національного університету садівництва. Обдарованість – це дар, чи натхненна праця над собою? Питання риторичне… І щоденно практичну відповідь на нього дають вихованці кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін, яка працює під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Івана Чорнобаба.

Квітневі здобутки спортсменів дають змогу рідному навчальному закладу пишатися своїми студентами та тренерами, які своєю наполегливою працею та власним прикладом надихають молодь на нові перемоги та звершення.

Так, збірна команда УНУС з баскетболу взяла участь у регіональному етапі чемпіонату України серед студентських команд: 22 березня у м. Умань відбулося перше коло змагань, а 29 березня команд відстоювала честь рідного навчального закладу в обласному центрі м. Черкаси, де пройшло друге коло змагань. За підсумками ігор команда Уманського національного університету садівництва зайняла ІІІ місце

За збірну УНУС грали:
1     Зерник Максим – 14 ас група;
2     Неймет Максим – 11 пб група;
3     Загоровський Володимир- 31 т група;
4     Слободяник Максим – 51о група;
5     Цибенко Олександр – 31 гр група;
6     Кабанчук Олександр – 11 ім група;
7     Куспляк Дмитро – 21 лг група;
8     Задачін Денис – 41 м група;
9     Перехрест Максим – 64 см група;
10   Усатюк Ілля – 11 ім група;
11   Єжелик Олександр – 52 фк група.

Квітневі досягнення спортивної молоді університету

Викладацький склад кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін, завдяки використанню новітніх методів, програм і засобів навчання та виховання, прагнуть створити сприятливі умови для зрощення майбутнього здорового та успішного покоління української держави. Адже послідовна та цілеспрямована індивідуальна програма виховання та навчання й у нинішньому навчальному році дає гарні плоди натхненної праці.

Зокрема, 19 квітня у спортивній залі Уманського НУС пройшли змагання з дзюдо за програмою ХVI Універсіади Черкаської області серед закладів освіти типу: університети, інститути, академії.

Збірна команда юнаків та дівчат Уманського національного університету садівництва на чолі з тренером Василем Миронюком показали гарний результат на обласній арені: спортсменки впевнено провели фінальні поєдинки, здобувши 5 перших та 3 других місця. Для рідної Альма-матір золоті медалі чемпіонів XVI Універсіади Черкаської області здобули: Анна Крайнова, Тетяна Трифонова, Марія Піліпінчук, Анастасія Петруха. В абсолютній ваговій категорії І місце виборола Марія Піліпінчук. Срібними нагородами мають нагоду похизуватися Ангеліна Цапко, Тетяна Марочкіна, Олена Степанова. Юнаки примножили переможні здобутки, і як результат - маємо ще одне І місце, 5 – других та 3 – третіх місць в Універсіаді.

Завдяки наполегливій праці студентів-спортсменів та наставнику-викладачу Василю Миронюку, який власним прикладом демонструє приналежність до когорти «успішних, здорових та щасливих», збірна УНУС зайняла перше місце в XVI Універсіаді Черкаської області. Тож якщо ви хочете належати до сильних, благополучних та продуктивних людей світу, візьміть собі за правило регулярно займатись спортом.

Квітневі досягнення спортивної молоді університету

Проте спортсмени – це люди, в житті яких присутнє не лише фізичні навантаження, а й глибокі наукові дослідження. Так, 25 квітня відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, присвячена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана. У роботі секції психології та фізичного виховання, що працювала в рамках згаданої конференції, взяли участь 45 студентів УНУС 2-4 курсів факультетів лісового та садово-паркового господарства, агрономії, факультету економіки і підприємництва. Доповіді студентів справили гарне враження, показавши високий рівень підготовки та були відзначені грамотами:

1 місце – Яна Бленда студентка 21-ф групи факультету економіки і підприємництва;

2 місце – Олександра Степанюк, студентка 11-е групи факультету економіки і підприємництва;

3 місце – Наталія Ільченко, студентка 41-м групи факультету менеджменту та Олена Швець.

Квітневі досягнення спортивної молоді університету

Культурне середовище та допомога дорослих відіграють велику роль для розвитку творчого потенціалу людини, і це саме той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта. Величезна вдячність викладацькому складу кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Уманського НУС, які допомагають примножити та зберегти потенційне національне багатство нашого українського народу.

Прес-центр Уманського НУС