01.09.2017 6518

Куратори УНУС готові до нового навчального року

31 серпня в читальній залі Наукової бібліотеки відбулося засідання методичного об’єднання кураторів академічних груп Уманського національного університету садівництва відбулося.

Традиційне зібрання відкрив завідувач Центру культури і виховання студентів Петро Паєвський, який окреслив перед присутніми завдання по реалізації вимог Концепції національно-патріотичного виховання студентів.

Куратори УНУС готові до нового навчального року

Про роль та місце психологічної служби університету у формуванні студентського колективу групи розповіла практичний психолог УНУС Валентина Мазуренко, акцентуючи увагу присутніх на специфіці психологічної роботи серед студентства.

Наталія Михайлова, провідний бібліотекар Наукової бібліотеки, розповіла про використання можливостей бібліотеки у підготовці висококваліфікованих фахівців для потреб аграрного сектору економіки України. Вона запросила до співпраці кураторів та їх підопічних, адже бібліотека проводить заходи та екскурсії не лише в межах університету, а й містом. А ще в Уманському НУС вже традиційним стало залучення талановитих студентів, які пишуть вірші та прозу, до роботи літературних гуртків. Адже працівники бібліотеки університету люб’язно надають допомогу та шанси відкрити себе в пробі пера кожному з бажаючих.

Куратори УНУС готові до нового навчального року

Сповнені натхнення на плідну працю та нових ідей куратори УНУС готові розпочати новий навчальний рік!

Прес-центр Уманського НУС