02.12.2014 5909

Креативне студентське дозвілля

Студенти факультету менеджменту вміють не тільки гарно навчатися, але й креативно відпочивати. Так, за ініціативи ради студентського самоврядування факультету було проведено кіновечірку «Movie Party».

Яка ж вечірка може обійтися без папараці? Тому, перш ніж переступити поріг святково прикрашеної зали, кожен зміг відчути себе справжньою кінозіркою, сфотографувавшись на спеціальному тематичному фоні.

Креативне студентське дозвілля

Перед початком основної частини заходу всім присутнім було запропоноване частування у вигляді міні-фуршету. Гості могли поласувати фруктами, попкорном, канапе та лимонадом.

Креативне студентське дозвілля

Розважальна програма розпочалась із конкурсів, в яких студенти охоче брали участь. Учасники, поринувши у дитинство, лопали повітряні кульки один об одного, на швидкість виконували різноманітні завдання, що піднімали настрій глядачам, адже важко було стримувати сміх, дивлячись на подібне. За результатами конкурсів студенти отримували цікаві призи.

Креативне студентське дозвілля

Урізноманітнив вечір сольний виконавець Леонід Збродський, який представив декілька своїх музичних композицій. Його пісні дещо розчулили студентів, за що вони віддячили йому гучними оплесками.

Довгоочікуваною частиною свята стала дискотека. Гучна музика, яскраве освітлення та, звичайно, робота ведучих і діджея зарядили студентство позитивом і неймовірним драйвом!

Креативне студентське дозвілля

Ця вечірка не лише зібрала студентів різних факультетів та курсів, а й об’єднала їх та дала можливість знайти нових друзів.

За прекрасний вечір рада студентського самоврядування факультету менеджменту висловлює щиру подяку деканату факультету менеджменту, ЗАТ ТК «Уманьхліб» та кафедрі фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін.

Аліна Махаринська – заступник голови ради студентського самоврядування факультету менеджменту