Повідомити про новину

Конкурс на заміщення вакантної посади директора «ВСП Чигиринський технікум Уманського національного університету садівництва»

Уманський національний університет садівництва оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора «ВСП Чигиринський технікум Уманського національного університету садівництва».

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заява на ім’я ректора, особовий листок з обліку кадрів, довідка з місця роботи, копії документів про повну вищу освіту, паспорта, ідентифікаційного номера, трудової книжки, завірені в установленому порядку.

У конкурсі на заміщення вакантної посади директора «ВСП Чигиринський технікум Уманського національного університету садівництва» можуть брати участь особи, які мають повну вищу освіту, досвід педагогічної та організаційної роботи у ВНЗ не менше п’яти років.

Документи подаються протягом 14 календарних днів із дня опублікування оголошення до відділу кадрів університету за адресою: вул. Інститутська, 1, м. Умань, Черкаської обл., 20305, тел. 4-69-83   

Переглядів - 1524

top