27.11.2016 4622

Науковець Уманського НУС – захисник України

АТО… Ця коротка абревіатура ось уже більш як два роки супроводжує нас щодня: у випусках новин, у звістках від рідних і знайомих, у візитах волонтерів … За цими трьома літерами криється стільки всього – зруйноване життя українців, для яких не так давно Донецька і Луганська області були домівками; зламані долі тисяч сімей, які втратили найрідніших у гирлі боротьби за свободу України; спаплюжені завойовницьким чоботом колись квітучі землі нашої Батьківщини… Але є ще один фактор, який не передбачав агресор, підступно захоплюючи території та сподіваючись зламати бунтівний дух українців – відвага і глибокий патріотизм, які тісно поєднали синів і доньок нескореної України!

За цей період, відколи ми живемо з новим смертоносним словом «АТО» наше суспільство змінилося, адже люди мирної професії стали воїнами, захисниками; пізнали біль втрат і солодкий момент відродження віри у краще.

Уманський національний університет садівництва з самого початку, від початку Революції Гідності, є активним учасником суспільного життя країни в цілому і нашого маленького міста зокрема. Студенти і викладачі університету тісно співпрацюють з волонтерською організацією «Разом», організовуючи різні акції та зустрічі з учасниками бойових дій.

Цього разу в Уманському НУС відбувся благодійний вечір старшого викладача кафедри геодезії, картографії та кадастру Уманського НУС Сергія Кононенка, який є лауреатом Всеукраїнського фестивалю «Пісні народжені в АТО». Учасниками заходу стали не лише студенти й викладачі університету, а й вихованці школи № 10 м. Умань та наші захисники, які наразі перебувають у місті.

Науковець Уманського НУС – захисник України

Пісні, виконані автором, зворушили глядачів і змусили пережити моменти трагедії українського народу, які вже відбулися і наразі стаються біля східних рубежів нашої держави. Школярі також взяли активну участь у концерті, виконавши патріотичну пісню.

Науковець Уманського НУС – захисник України

Ми знаємо в обличчя кожного з наших захисників, які хоч раз відгукнулися на запрошення завітати до університету і поділитися страшними спогадами та яскравими сподіваннями. Низький уклін вам за наш спокій. Хай береже вас Бог!

Прес-центр Уманського НУС