20.10.2016 5116

IX Міжнародна виставка LABComplEX

18 жовтня викладачі та студенти 21-т та 31-т груп інженерно-технологічного факультету відвідали IX Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH.

IX Міжнародна виставка LABComplEX

Пізнавально та корисно було відвідати головну подію лабораторної індустрії в Україні, яка охоплює весь спектр обладнання і технологій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також сучасного оснащення, модернізації всіх типів лабораторій різних галузей, зокрема і харчової промисловості.

IX Міжнародна виставка LABComplEX

Безліч цікавої інформації та позитивних вражень, можливість ознайомитися з сучасними приладами, закріпити знання з дисциплін, вивчення яких пов’язане з сучасними інструментальними методами контролю харчових виробництв, дослідженням якості харчової продукції – все це відкрили для себе допитливі студенти.

IX Міжнародна виставка LABComplEX

Пішохідна екскурсія Києвом була гідним продовженням програми поїздки. Столиця України – стародавня  та індустріальна водночас – привітно гортала сторінки історії, зведені у пам’ятках архітектури. Києво-Печерська лавра, Майдан Незалежності, Хрещатик. Панорама старого та ритм нового міста, історія, що твориться сучасниками – все це надає сили та надихає.  Яскравим моментом подорожі було відвідування неймовірної виставки квітів «Мелодія осені» на Співочому полі. Феєричні композиції з осінньої королеви квітів – хризантеми, – нікого не залишили байдужим. Знаковим є  те, що цю створену красу, вперше за час існування виставок, планують занести до Національного реєстру рекордів України як найбільшу 3D-композицію з хризантем.

IX Міжнародна виставка LABComplEX

Подорож була пізнавальною, цікавою та незабутньою, тому додому вирушили з відчуттям нового і прекрасного в душі.

Людмила Матенчук,  заступник декана інженерно-технологічного факультету з виховної роботи