30.10.2014 6454

ІнтерАГРО 2014

29 жовтня студенти інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва відвідали десяту ювілейну Міжнародну виставку рентабельного високоефективного сільського господарства «ІнтерАГРО 2014», яка проходила у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

В роботі виставки взяли участь близько 300 компаній з України та 12 країн світу: Австрії, Аргентини, Іспанії, Нідерландів, Німеччини, Росії, Чехії, Тайвані, Туреччини, Франції, Швейцарії та Швеції. Національною експозицією була представлена Франція, колективною експозицією – Німеччина.

Учасниками виставки стали провідні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, серед яких Amazone, Berthoud Agricole, Case, Caterpillar, Claas, Deutz Fahr, Horsch Maschinen, Gaspardo, John Deere, Kuhn, Kockerling, Lemken, Siloking, New Holland, Great Plains, Poettinger, Vaderstad, Strom-Bednar, Fliegl, Восход, Львівагромашпроект, Велес-Агро та багато інших.

ІнтерАГРО 2014

Всі студенти мали змогу дізнатися більше про сучасні інновації в сфері сільського господарства, побувати всередині сучасних комбайнів та тракторів провідних виробників. Виставка справила гарні враження своєю масштабністю і відмінною організацією, а ще вона стала гарною мотивацією для відмінного навчання юних інженерів, адже з такою технікою працюють лише найкращі.

Яна Розуменко,голова ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету