21.04.2015 5119

16 квітня 2015року на базі Кіровоградського національного технічного університету відбувся «День науки», під час якого  було проведено багато заходів:  II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств» і  Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Досягнення та перспективи галузі сільськогосподарського виробництва».

Уманський національний університет садівництва представляли студенти інженерно-технологічного факультету 41-ім групи Богдан Цірик, Олександр Поштовий і Олександр Нечипоренко під керівництвом старшого викладача кафедри процесів, машин та обладнання АПВ Івана Лісового.

Основними тематичними напрямками роботи конференції були інноваційні пропозиції за результатами наукових досліджень студентів та проблеми впровадження нових розробок у виробництво.

Урочисте нагородження переможців олімпіади і конференції проводив голова журі, завідувач кафедри сільськогосподарського машинобудування, д.т.н., професор Микола Свірень.

Студент Уманського національного університету садівництва Богдан Цірик показав вагомі теоретичні та практичні знання, отримавши диплом ІІІ ступеня за перемогу в олімпіаді та зайнявши ІІІ місце у конкурсі наукових доповідей.

Вітаємо переможця!