03.09.2018 5147

І голос дзвоника веселий нам сповістив про рік новий!

Початок навчання для студентів-першокурсників Уманського національного університету садівництва приніс багато урочистостей, світлих емоцій і гарних вражень. І одним з таких заходів стала урочиста лінійка, під час якої почесні гості й адміністрація університету вітали молоде поповнення та увесь колектив закладу вищої освіти з початком нового навчального року.

І голос дзвоника веселий нам сповістив про рік новий!

Зі словами привітання до присутніх звернулася ректор Уманського НУС Олена Непочатенко, яка побажала всім «Міцного здоров’я, наполегливості у здобутті знань, світлих і гарних здобутків та щоб життя виставляло нам лише відмінні оцінки!».

І голос дзвоника веселий нам сповістив про рік новий!

Традиційно на свято завітали представники місцевої влади, зокрема секретар Уманської міської ради Людмила Кирилюк, з побажаннями успіхів у набутті знань та примноження слави Уманського НУС.

І голос дзвоника веселий нам сповістив про рік новий!

Привітав з початком навчального року присутніх і Володимир Макарчук, голова ради студентського самоврядування УНУС, побажавши всім успіхів у навчальному процесі.

І голос дзвоника веселий нам сповістив про рік новий!

І от голосно та радісно пролунав перший дзвіночок, якого чекали щасливі студенти та викладачі, і всі задіяні до навчального процесу поспішили на лекції.

День знань знаменує новий виток дороги в майбутнє для кожного з нас. Це святковий, хвилюючий день, коли на адресу студентів і викладачів лунають безліч вітань і гарних побажань. Тож хай навчання весь рік буде таким радісним, яскравим і світлим, як сьогоднішній день!

Прес-центр Уманського НУС