30.10.2014 5207

Факультет економіки і підприємництва визначив кращого студента року

28 жовтня факультет економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва провів конкурс «Кращий студент року», який є першим етапом конкурсу «Студентський лідер року», що проводиться серед студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Учасниками конкурсу на факультеті стали Гаркава Катерина, студентка 32-ок групи напряму підготовки «Облік і аудит»; Грачова Тетяна, студентка 31-ма групи напряму підготовки «Маркетинг» та Бузиновська Катерина, студентка 31-ф групи напряму підготовки «Фінанси і кредит».

Факультет економіки і підприємництва визначив кращого студента року

Учасниці у вигляді презентацій розповіли про себе, продемонстрували свої захоплення та поділилися планами на майбутнє. Кожна презентація була змістовною, плани на майбуття – сміливими й обґрунтованими, а захоплення, серед яких кулінарія, мистецтво, віршування, вражали емоційністю й вишуканістю.

Факультет економіки і підприємництва визначив кращого студента року

Відповідно, місця розділились таким чином:

• у номінації «Кращий студент року» перемогу здобула голова ради студентського самоврядування факультету – Бузиновська Катерина, студентка 31-ф групи;
  • у номінації «Найінтелектуальніший» – Грачова Тетяна, студентка 31-ма групи;
  • у номінації «Найкреативніший» – Гаркава Катерина, студентка 31-ок групи.

Факультет економіки і підприємництва визначив кращого студента року

Бажаємо нашим конкурсантам подальшого розвитку своїх талантів й успіхів у всіх сферах яскравого студентського життя, а переможниці – наполегливості на шляху до мети: здобуття титулу «Студентський лідер року – 2014»!

Факультет економіки і підприємництва визначив кращого студента року

Леся Барабаш, голова журі конкурсу, начальник редакційно-видавничого відділу