19.02.2019 4626

Доки ти твориш себе, ми творимо для тебе

Студентські роки – це найпрекрасніші роки юності кожного з нас, які залишаться назавжди в нашій пам’яті. Це приємні та цікаві зустрічі, нові знайомства та відкриття, злети та падіння.

Діяльність органів студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин спрямована на забезпечення виховання духовності та культури студентів, зростання у студентської молоді соціальної активності. Метою студентського самоврядування є залучення студентів до соціального життя для розвитку самоповаги та соціальної компетенції, потреба сформувати у молоді активну життєву позицію, лідерські якості, підготувати її до участі в осмисленому управлінні суспільством.

Тому за підтримки деканату факультету у 2018 році радою студентського самоврядування було проведено такі заходи:

Благодійна акція «Подаруй радість дітям». Допомога дітям – один з пріоритетних напрямів у діяльності студентського самоврядування факультету. Щорічне відвідування дитячого реабілітаційного центру в м. Умані вже стало традиційним для студентського самоврядування. У рамках акції серед студентів і викладачів факультету було проведено збір коштів на закупівлю необхідних речей для дітей-сиріт і прямим чином всі необхідні речі було доставлено дітям, а в якості подяки для членів студентського самоврядування факультету вихованцями центру було проведено концертну програму .

Доки ти твориш себе, ми творимо для тебе

Зустріч колективу з молодим поповненням

Даний захід було проведено з метою залучення новачків до активного та насиченого життя університету, громадської діяльності. Голова студради Аліна Ваховська розповіла новачкам про основи діяльності студради.

Щоб швидше адаптуватися у студентській родині, реалізувати свої таланти та здібності, молодому поповненню пропонувалося залучитися до активної роботи у п’яти секторах студентської ради.

Акція « Ми – за здорове покоління» була проведена з метою залучення студентської молоді до здорового способу життя, адже вміння жити – це, насамперед, уміння слідкувати за собою і своїм здоров’ям.

Доки ти твориш себе, ми творимо для тебе

Відкриття меморіалу Герою Небесної Сотні Віталію Васільцову. За підтримки керівництва університету, членами студради факультету було організовано групу студентів і викладачів, які мали змогу бути присутніми на відкритті меморіалу, присвяченому Герою України, Герою Небесної Сотні, випускнику нашого факультету Віталію Васільцову, яке проходило в с. Жорнівка Київської області. Студенти та викладачі пам’ятають молодого героя та пишаються ним.

Доки ти твориш себе, ми творимо для тебе

«Студентський лідер року». Щорічний традиційних захід, який проводиться з метою виявлення та заохочення обдарованих студентів факультету, які власним прикладом надихають колег на прагнення до вдосконалення та до кращого.

Доки ти твориш себе, ми творимо для тебе

Благодійна акція «Допомога воїнам АТО». Вже не вперше активом факультету було залучено студентів і викладачів до допомоги військовим. Під час акції було проведено збір коштів на закупівлю ліків і теплого одягу, які було передано 10 гірсько-штурмовій бригаді.

І надалі органи студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин сприятимуть розвитку сучасної молоді та процвітанню університету. Адже ми – актив студентства і є успішними лідерами своєї справи.

Рада студентського самоврядування факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин