29.05.2015 6662

Диплом агронома за два роки навчання в університеті

Протягом 26-27 травня 2015 р. в Інституті післядипломної освіти та дорадництва вперше відбувся захист дипломних робіт слухачів, які здобували другу вищу освіту за спеціальністю 7.09010101 «Агрономія». У роботі екзаменаційної комісії взяли учать голова Камінський В.Ф. – директор ННІ «Інститут землеробства» НААН України, д.с.-г.н., професор, член-кореспондент НААН України та члени:

Мостов’як І.І. – перший проректор, к.с.-г.н, доцент кафедри захисту і карантину рослин;

Приліпко С.М. – директор Інституту післядипломної освіти та дорадництва, к.е.н., доцент;

Зінченко О.І. – завідувач кафедри рослинництва, д.с.-г.н., професор.

Обов’язки секретаря комісії виконувала Черно О.Д. – доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства, к.с.-г.н.

Диплом агронома за два роки навчання в університеті

27 слухачів успішно захистили дипломні роботи з актуальних тем виробництва продукції рослинництва. Найбільш поширені теми дослідження:

– агроекологічна оцінка польової сівозміни;

– продуктивність культур за різних норм висіву насіння;

–  ріст і врожайність різностиглих гібридів залежно від густоти посіву;

– оптимізація елементів технології вирощування;

– удосконалення основних агротехнічних прийомів;

– вплив норми висіву на врожайність сортів;

– аналіз стану забур’яненості посівів сільськогосподарських культур та розробка заходів боротьби з бур’янами.

Диплом агронома за два роки навчання в університеті

Понад 80% слухачів програми перепідготовки працюють агрономами у сільськогосподарських підприємствах, тому члени екзаменаційної комісії оцінили високий рівень підготовки і захисту дипломних робіт та присвоїли їм кваліфікацію агронома. Приємно, що господарства Дніпропетровської, Вінницької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Черкаської, Тернопільської областей поповнюються кваліфікованими спеціалістами – випускниками Уманського національного університету садівництва.

Диплом агронома за два роки навчання в університеті

Інститут післядипломної освіти та дорадництва